تقویم نمایشگاه

نمايشگاه دندانپزشكی

معرفی نمايشگاه دندانپزشكی

نمايشگاه دندانپزشكی ایران، بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دندانپزشکی ایران و منطقه می باشد که از سال 1341 هر ساله برگزار می گردد.

کلمه اکسیدا EXCIDA که مخفف عبارت (exhibition & congress of Iranian Association ) است. به عنوان برند کنگره علمی و نمایشگاه سالیانه انجمن دندان‌پزشکی ایران معرفی شده است. اکسیدا پیشتاز ترین رویداد آموزشی برای آگاه سازی و آشنا سازی دندانپزشکان با دانش روز دنیا در این حوزه می باشد.

اهداف برگزاری نمایشگاه دندانپزشکی تهران

نمایشگاه دندانپزشکی ایران با هدف معرفی فناوری روز در زمینه تولید مواد و تجهیزات پزشکی از جمله یونیت، ایمپلنت، روپوش و البسه پزشکی و … برگزار می شود.

در نمايشگاه دندانپزشكی شاهد طیف وسیعی از خدمات و محصولات دندانی از شرکت های برجسته در صنعت دندانپزشکی خواهیم بود.هر غرفه نمایشگاهی بستری برای دریافت روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی و آخرین بینش ها در حوزه کار حرفه ای می باشد.

مشارکت و غرفه سازی در نمایشگاه دندانپزشکی

هر ساله شرکت نمایشگاه های بین المللی تهران با همکاری شرکت برگزار کننده نمایشگاه اقدام به برپایی نمایشگاه اکسیدا کرده و بستر مناسبی برای فعالان این حوزه فراهم می آورند. مشارکت کنندگان این نمایشگاه نیز با همت تمام می کوشند تا در میان رقبای بین المللی خود، حضوری بسیار موفق داشته و نام اکسید را به عنوان یک افتخار ملی، جهانی سازند.

مشارکت کنندگان نمایشگاه در این راستا ابتدا با توجه به اهداف حضور در نمایشگاه اکسیدا، موقعیت غرفه و متراژ  غرفه را در پلان نمایشگاه تعیین کرده و سپس با انتخاب یکی از شرکت های غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه، تمامی امور طراحی و ساخت غرفه را به آن مجموعه واگذار می نمایند. بدیهیست که این روند سبب ایجاد آرامش و تمرکز مشارکت کنندگان برای حضور در نمایشگاه خواهد شد.

نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =