تقویم نمایشگاه

نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب ;تهران، محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی

برگزاری نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب

با افزایش روز افزون جمعیت دنیا و ضرورت حفظ منابع طبیعی، بدست آوردن آب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب، از دغدغه های حیاتی جوامع امروزی گشت. بطوری که دولتمردان و دانشگاهیان برای ارتقاء این دانش در سطح جوامع گام های بلندی برداشته اند. کشور ایران نیز از این امر مستثنی نبوده و مخصوصا در چند دهه اخیر سعی شده تا ارتباط ارگانیک و منطقی بین توسعه این علم در دانشگاه ها و نیازهای عملی این بخش برقرار گردد. ولیکن هنوز کاستی هایی در این بخش دیده می شود، از این رو سالانه با هدف اعتلای توانمندی های این صنعت نمایشگاه های آب و تاسیسات فاضلاب در شهرهای مختلف برگزار می شود.

4 روزطلایی برای صنعت آب و تاسیسات فاضلاب ایران

نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات فاضلاب تهران که مهمترین رویداد این صنعت می باشد که در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
مجری این نمایشگاه با تقسیم دکور نمایشگاه سعی کرده تا غرفه های نمایشگاهی در کارگروه های مرتبط در کنار یکدیگر قرار گیرند تا متخصصین و غرفه داران بتوانند در این فرصت کوتاه جهت آشنایی با دستاوردها و تکنیک های نوین، نهایت بهره وری را داشته باشند.

غرفه های نمایشگاهی

در نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب، غرفه های نمایشگاهی به کار گروه های زیر اختصاص داده می شود:
فن آوری آب، شرکت های سازنده بطری آب، سیستم های آبیاری، تجهیزات باغبانی و کشاورزی، راه اندازی و روکش کردن خط لوله، حفاری و تجهیزات ساخت و ساز، پمپ و سیستم های مکانیکی، سیستم کلرزنی، تجهیزات صرفه جویی آب

غرفه سازی در نمایشگاه آب تهران

سطح برگزاری هر نمایشگاه می تواند ارتباط مستقیمی بر میزان مشارکت در نمایشگاه های آتی داشته باشد. ازاین رو تمامی دست اندرکاران نمایشگاه آب و تاسیسات فاضلاب، اعم از شرکت نمایشگاه های بین المللی، مجری نمایشگاه، غرفه داران و غرفه سازان همگی در جهت ارتقاء سطح کیفی نمایشگاه تلاش می کنند. در این راستا غرفه داران با انتخاب یک غرفه ساز دارای گرید A، تمامی امور غرفه سازی خود اعم از طراحی غرفه نمایشگاهی، ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه در نمایشگاه، را به آن محول کرده و غرفه ساز با ساخت غرفه ای با کیفیت و تحویل غرفه در زمان مقرر، رسالت خود را در جهت پیشبرد اهداف صنعت نمایشگاهی به پایان می رساند.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =