آداب حضور در نمایشگاه

چگونه تعداد بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی خود را بیشتر کنیم؟

بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی

.چگونه تعداد بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی خود را بیشتر کنیم؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از مشارکت کنندگان نمایشگاه را درگیر خود می سازد. زیرا هدف اصلی حضور در نمایشگاه، جذب بازدیدکنندگان، برقراری ارتباط و سپس فروش می باشد.

غرفه نمایشگاهی مکان مناسبی است، که در آن می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و مشتریان بالقوه را فیلتر کنید و می تواند به شرکت شما و حضور برند شما در نمایشگاه کمک کند. برای انجام این کار، باید درک دقیقی از آنچه که بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی شما به دنبال آن هستند، داشته باشید. شما می توانید در مورد علم خرید و بازاریابی برند خود بیشتر بدانید تا بفهمید که چه کاری باید انجام دهید تا برند خود را در غرفه نمایشگاهی بعدی برجسته کنید.

  • غرفه نمایشگاهی خود را در موقعیت عالی قرار دهید

اکثر بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی مستعد خرید، به نشانه ها و آگهی هایی که در غرفه نمایشگاهی شما نمایش داده می شوند، توجه کمتری دارند. بنابراین سرمایه گذاری در صفحه نمایش های بزرگ و رنگارنگ ممکن است موثر نباشد، آنچه که شما باید انجام دهید این است که غرفه نمایشگاهی شما از موقعیت مناسب برخوردار باشد تا بازدیدکنندگان در سالن نمایشگاه شما را در موقعیتی عالی ملاقات کنند. اطمینان حاصل کنید که در این نقطه از نمایشگاه، غرفه نمایشگاهی شما به نظر بازدید کنندگان بسیار جذاب است و به اندازه کافی در معرض دید بازدید کنندگان خواهید بود.

  • در نظر گرفتن صندلی راحت برای بازدیدکنندگان غرفه نمایشگاهی

بخش جذاب تر در مورد نمایشگاه ها، میزان راحتی مبلمان آنهاست. آسودگی و آرامش بازدید کنندگان درون غرفه نمایشگاهی را باید در الویت اول قرار دهید.

  • در مسیر درست قرار بگیرید.

این یکی از جالب ترین روش هایی است که شما می توانید یک جریان ترافیکی خوب در ایستگاه نمایشگاه خود پیش بینی کنید. اکثر مردم برای شروع حرکت دست راست را انتخاب می کنند. هنگامی که بازدید کنندگان وارد یک سالن نمایشگاه می شوند غالبا به سمت راست پیش می روند و بدیهی است که غرفه هایی که در سمت راست سالن واقع شده اند زودتر دیده می شوند و بیشتر مورد توجه واقع می شوند.حال اگر چنین موقعیتی را بدست نیاوردید سعی کنید اقلام ضروری را در سمت راست غرفه نمایشگاهی خود قرار دهید تا بیشتر در معرض دید بازدید کنندگان قرار گیرد.

  • تحریک تمام حواس بازدید کننده

غرفه سازی نمایشگاهی خود را به گونه ای انجام دهید که بازدید کننده در غرفه نمایشگاهی شما یک تجربه چند حسی را تجربه کند و حواس مختلف او تحریک شود. اینکه بازدید کننده در مورد محصول شما بشنود، آن را ببیند و از نزدیک آن را مورد برسی قرار دهید باعث خواهد شد که آنها بخواهند آن را امتحان کنند. در این لحظه شما باید به یاد داشته باشید، هنگامیکه واقعا نیاز به خرید دارند به آنها کمک کنید.

  • آموزش عوامل انسانی در غرفه نمایشگاهی بسیار مهم است

در انتها، تعامل انسان است که در غرفه نمایشگاهی می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. به همین دلیل است که نمایشگاه های تجاری برگزار می شود. آنها این عنصر تعامل را فراهم می کنند. تا چهره هایی که پشت یک برند معروف فعالیت دارند،بطور مستقیم با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنند و از نیازهای آنا مطلع گردند. شما باید مطمئن شوید که کارکنان غرفه نمایشگاهی شما در مورد برند شما آگاهی و شناخت لازم را دارند. آنها را به نحوی آموزش دهید که وقتی در مورد برند شما صحبت می کنند ملایم و محکم باشند.

فراهم کردن تمام این عوامل در غرفه نمایشگاهی سبب می شود تصور خوبی از برند شما در اذهان ایجاد گردد و موفقیت شما در نمایشگاه تضمین خواهد شد.

غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =