طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

ساخت غرفه نمایشگاهی؛ اولویت بازاریابی مشاغل

ساختن غرفه های نمایشگاه

.ساخت غرفه های نمایشگاهی به اولویت بازاریابی در مشاغل تبدیل شده است. دنیای کسب و کار به واسطه ظهور ارتباطات الکترونیک، وب سایت ها، وبلاگ ها و حتی فناوریهای قدیمی مانند تلفن های همراه، بطور اساسی  بهبود یافت. است. در این روند با کمترین پشتیبانی از مشتری، می توان به تعداد بیشتری از مشتریان در زمان کمتر خدمت رسانی کرد.

ولیکن در حال حاضر چالش این است که، فرض اصلی کلیه فروش ها بر مبنای اعتماد و علاقه صورت می گیرد. در واقع مردم از افرادی که دوست دارند و به آنها اعتماد دارند، خرید می کنند. البته اعتماد می تواند به صورت الکترونیکی  هم ثبت گردد. اما تجربه نشان می دهد،  مشتریان به تماس های چهره به چهره نیاز دارند.  این یکی از دلایلی است که حضور در نمایشگاه و ساخت غرفه های نمایشگاه،  را به شماره یک رسانه بازاریابی کسب و کار تبدیل نمود.

ساخت غرفه های نمایشگاه و ارتباط چهره به چهره

ابتدا برنامه ای دقیق از آنچه شما می خواهید تهیه کنید. و چشم اندازی از حضور در نمایشگاه مشخص کنید، چشم اندازی که با توجه به تجارب گذشته، شما را در مسیر دستیابی به اهداف آینده قرار دهد. و سپس با توجه به آن طراحی غرفه و ساخت غرفه را پایه ریزی کنید.

نمایشگاه های مناسب را انتخاب کنید

در این گام باید تمام نمایشگاه های مربوط به حوزه فعالیت های مجموعه شما، شناسایی شود و با برسی نیاز های بازار مصرف در هر منطقه، نمایشگاه هایی که بازدهی بالایی خواهند داشت را انتخاب، و برای مشارکت در آنها بوجه و برنامه تنظیم گردد.

پس از انتخاب نمایشگاه، باید به زمان ثبت نام در نمایشگاه دقت گردد تا بتوانید بهترین متراژ و موقعیت غرفه نمایشگاه را رزرو نمایید تا در زمان برگزاری نمایشگاه، مجموعه شما در یک موقعیت عالی از نمایشگاه دیده شود.

حضور در نمایشگاه را عالی سازید

غرفه نمایشگاه مناسب، کمک می کند تا ماهیت اصلی فعالیت ها و موقعیت شما در بازار مشخص گردد و گاه غرفه نمایشگاه مجموعه شما را بزرگتر و تواناتر از آنچه هستید نمایش می دهد. و در برخی موارد مشاهد شده است که مشارکت کنندگان نوپا با ساخت غرفه های نمایشگاهی بسیار بزرگ و با عظمت توانسته اند درنظر بازدید کنندگان، بیش از برند های معروف دیده شوند و حضوری موفق تر را رقم زنند.

برای داشتن حضوری متمایز در نمایشگاه لازم است آیتم های اصلی غرفه سازی نمایشگاهی با دقت و صرف وقت بیشتری صورت گیرد. به عنوان مثال موقعیت غرفه نمایشگاه و طراحی غرفه نمایشگاه دو آیتم اصلی در فرایند غرفه سازی نمایشگاهی می باشند که نقش موثری در موفقیت بازاریابی چهره به چهره در نمایشگاه دارند. در ادامه آن یک غرفه سازی نمایشگاهی بی عیب و نقص است که این هارمونی زیبا را در نمایشگاه تکمیل می کند.البته در این را ه بهره گیری از افراد مناسب با روابط عمومی بالا برای پرزنت بازدیدکنندگان درون غرفه نمایشگاه، نیز بی تاثیر نخواهد بود.

غرفه ساز نمایشگاهی، شریک خوب شما در نمایشگاه

داشتن برنامه خوب و مدون، بوجه مناسب، به تنهایی نمی توانند شما را در میان رقبای بین المللی، به خط پیروزی نهایی در نمایشگاه رسانند، و در این راه داشتن یک شریک خوب با کوله باری از تجربه نمایشگاهی  میتواند؛ اطلاعات بازاریابی ارزشمندی را برای داشتن برترین غرفه نمایشگاه به شما ارائه دهد.

یک شرکت غرفه ساز متعهد می تواند شریکی مناسب برای شما در این مسیر باشد. طراحی غرفه نمایشگاهی استاندارد و سپس تحویل غرفه نمایشگاهی با کیفیت عالی در زمان مقرر، شما را متمایز می گرداند. و سبب نشست های تجاری موفق در نمایشگاه و در ادامه برقراری شبکه ای از ارتباطات در آینده خواهد شد. و نتیجه حضور شما در نمایشگاه موفقیت و بازگشت سرمایه خواهد بود.

در بازار کسب و کار امروزی، نیاز به ایجاد و نگه داری  دوستی و اعتماد، بیش از هر زمان احساس می شود. که این امر با مشارکت در نمایشگاه و انتخاب یک شرکت غرفه ساز دارای گرید A و مورد تایید نمایشگاه،  فراهم می شود.

نمونه غرفه سازی توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 9 =