طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی

ساخت غرفه های نمایشگاهی اولویت بازاریابی چهره به چهره برای مشاغل

ساخت غرفه های نمایشگاهی به اولویت بازاریابی در مشاغل تبدیل شده است. دنیای کسب و کار به واسطه ظهور ارتباطات الکترونیک، وب سایت ها، وبلاگ ها و حتی فناوریهای قدیمی مانند تلفن های همراه، بطور اساسی تغییر کرده و بهبود یافته است. این روند با کمترین پشتیبانی از مشتری، کمک می کند تا به تعداد بیشتری از مشتریان در زمان کمتر خدمت رسانی انجام شود.

ولیکن در حال حاضر چالش این است که، فرض اصلی کلیه فروش ها بر مبنای اعتماد و علاقه صورت می گیرد. در واقع مردم از افرادی که دوست دارند و به آنها اعتماد دارند، خرید می کنند. البته اعتماد می تواند به صورت الکترونیکی نگهداری شود اما بارها و بارها ثابت شده است که مشتریان به تماس های چهره به چهره نیاز دارند تا واقعا دوست و اعتماد داشته باشند. این یکی از دلایلی است که حضور در نمایشگاه و ساخت غرفه های نمایشگاهی برای برقراری تماس چهره به چهره با بازدید کنندگان، به شماره یک رسانه بازاریابی کسب و کار تبدیل شده است.

ساخت غرفه های نمایشگاهی

ساخت غرفه های نمایشگاهی و ارتباط چهره به چهره

برنامه : برنامه ای دقیق از آنچه شما می خواهید تهیه کنید. ابتدا چشم اندازی از حضور در نمایشگاه مشخص کنید، چشم اندازی که با در نظر گرفتن تجارب گذشته، شما را در مسیر دستیابی به اهداف آینده قرار دهد و سپس با توجه به آن برنامه ای مدون تنظیم نمایید.

نمایشگاه های مناسب را انتخاب کنید

در این گام باید تمام نمایشگاه های مربوط به حوزه فعالیت های مجموعه شما، شناسایی شود و با برسی نیاز های بازار مصرف در هر منطقه، نمایشگاه هایی که بازدهی بالایی خواهند داشت را انتخاب، و برای مشارکت در آنها بوجه و برنامه تنظیم گردد.

پس از انتخاب نمایشگاه، باید به زمان ثبت نام در نمایشگاه دقت گردد تا بتوانید بهترین متراژ و موقعیت غرفه نمایشگاه را رزرو نمایید تا در زمان برگزاری نمایشگاه، مجموعه شما در یک موقعیت عالی از نمایشگاه دیده شود.

حضور در نمایشگاه را عالی سازید

غرفه نمایشگاه مناسب، کمک می کند تا ماهیت اصلی فعالیت ها و موقعیت شما در بازار مشخص گردد و گاه غرفه نمایشگاه مجموعه شما را بزرگتر و تواناتر از آنچه هستید نمایش می دهد. و در برخی موارد مشاهد شده است که مشارکت کنندگان نوپا با ساخت غرفه های نمایشگاهی بسیار بزرگ و با عظمت توانسته اند درنظر بازدید کنندگان، بیش از برند های معروف دیده شوند و حضوری موفق تر را رقم زنند.

برای داشتن حضوری متمایز در نمایشگاه لازم است آیتم های اصلی غرفه سازی نمایشگاهی با دقت و صرف وقت بیشتری صورت گیرد. به عنوان مثال موقعیت غرفه نمایشگاه و طراحی غرفه نمایشگاه دو آیتم اصلی در فرایند غرفه سازی نمایشگاهی می باشند که نقش موثری در موفقیت بازاریابی چهره به چهره در نمایشگاه دارند. در ادامه آن یک غرفه سازی نمایشگاهی بی عیب و نقص است که این هارمونی زیبا را در نمایشگاه تکمیل می کند.البته در این را ه بهره گیری از افراد مناسب با روابط عمومی بالا برای پرزنت بازدیدکنندگان درون غرفه نمایشگاه، نیز بی تاثیر نخواهد بود.

غرفه ساز نمایشگاهی، شریک خوب شما در نمایشگاه

داشتن برنامه خوب و مدون، بوجه مناسب و تمامی عوامل اعلام شده به تنهایی نمی توانند شما را در میان رقبای بین المللی، به خط پیروزی نهایی در نمایشگاه رسانند، و در این راه داشتن یک شریک خوب با کوله باری از تجربه نمایشگاهی است که میتواند، اطلاعات بازاریابی ارزشمندی را برای داشتن برترین غرفه نمایشگاه به شما ارائه دهد.

یک شرکت غرفه ساز متعهد می تواند شریکی مناسب برای شما در این مسیر باشد. طراحی غرفه نمایشگاهی استاندارد و سپس نحویل غرفه نمایشگاهی با کیفیت عالی در زمان مقرر، سبب می شود تا شما برای ملاقات های تجاری در نمایشگاه، تمرکز و آرامش لازم را داشته باشید و نتیجه حضور شما در نمایشگاه موفقیت و سودآوری خواهد بود.

در محیط کسب و کار فعلی، نیاز به ایجاد و نگه داری  دوستی و اعتماد، بیش از هر زمان احساس می شود که این امر با مشارکت در نمایشگاه و داشتن یک غرفه سازی نمایشگاهی بی نظیر با همکاری شرکت های غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه، امکان دستیابی به این مهم را فراهم می سازد.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *