تقویم نمایشگاه

نمايشگاه حمل و نقل و ترانزيت

نمايشگاه حمل و نقل و ترانزيت

نمايشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزيت پس از گذراندن دورهای بسیار موفق، جایگاه بسیار مناسبی در نمایشگاه بین المللی کسب نماید. و سالانه با حضور چشمگیر فعالان و علاقه مندان حوزه حمل ونقل موجه می گردد.

برگزاری نمايشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزيت در طول این سال ها سبب تسریع اجرای پروژه های این حوزه در کشور گشت. همچنین حمایت و همکاری دست اندرکاران و فعالان این حوزه، نقش مؤثری در رونق نمایشگاه داشته است.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه

نمايشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزيت از تاریخ 10 تا 13 مرداد 1402 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار می شود.

این نمایشگاه یک فرصت استثنایی برای فعالان این حوزه بشمار می آید. و مکان بسیار مناسبی برای برقراری ارتباط چهره به چهره با مخاطبین و تبادل نظر متخصصین این صنعت ارزشمند می باشد. در این میدان رقابت همه مشارکت کنندگان برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر، سعی می کنند تا غرفه نمایشگاهی خاص با موقعیت و متراژی مناسب داشته باشند. واضح است که در این مسیر، طراحی غرفه نمایشگاهی و غرفه سازی می تواند نقش بسزایی در موفقیت مشارکت کنندگان نمایشگاه داشته باشد.

مشارکت کنندگان نمایشگاه حمل و نقل و ترانزیت

در نمايشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزيت کار گروه های تجهيزات و خدمات حمل و نقل زمينی، ريلی، هوایی، دريايی، سيستم های حمل و نقل مركب، ماشين آلات و تجهيزات وابسته، لجستيك و سيستم های حمل و نقل كالا و مسافر، تجهيزات و خدمات مخابراتی، ايمنی و امنيتی، تجهيزات و تكنيک های انبار داری، تجهيزات بارگيری و تخليه، خدمات بسته بندی، انبار داری، توزين و توزيع، خدمات گمركی و ترخيص كالا، خدمات بيمه، پستی و بانكی، مناطق ويژه اقتصادی و آزاد تجاری، بنادر، اسكله ها و كشتيرانی، كنترل و بازرسی كالا و ايمنی، خدمات و تجهيزات فرودگاهی و ترمينال ها، مراكز كنترل ترافيک و كنترل اتوماسيون غرفه سازی و غرفه آرایی اختصاصی خواهند داشت و در غرفه های نمایشگاهی به رقابت و تبادل اطلاعات می پردازند.

اهداف برگزاری نمايشگاه تخصصی حمل و نقل و ترانزيت

  • فراخوان برای ساخت و تولید تجهیزات مورد نیاز شرکت های راه آهن، مترو و شرکت های حمل و نقلی
  • برگزاری جلسات پرسش و پاسخ با مدیران و مسئولان صنعت ریلی
  • اطلاع رسانی و رونمایی از آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها  در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی و صنایع
  • نمایش قابلیت و ظرفیت شرکت های فعال در حوزه صنعت ریلی و صنایع
  • مشارکت در جذب سرمایه گذاری

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =