اخبار نمایشگاه

غرفه سازی در نمایشگاه با کف پارکت

مراحل غرفه سازی در نمایشگاه با اجرای کف غرفه، آغاز می شود. در غرفه سازی نمایشگاهی از انواع متریالهای کف می توان استفاده کرد. که رایج ترین آنها موکت، MDf و غرفه سازی با کف پارکت می باشد. البته در نمایشگاه سنگ، نمایشگاه سرامیک و نمایشگاه صنعت ساختمان، بعضا تولیدات مشارکت کنندگان، برای اجرای کف غرفه استفاده می شود.

نکات مهم در غرفه سازی با کف پارکت

برای انتخاب متریال کف غرفه، اولین و مهمترین نکته ماهیت محصولات مشارکت کننده می باشد. در غرفه های نمایشگاهی که ابزار بسیار سنگینی را برای نمایش به نمایشگاه می آورند، استفاده از پارکت و Mdf توصیه نمی شود. مگر آنکه متریال کف برای بخشهای CIP  و VIP از بخش نمایش محصولات متمایز گردد.

دومین آیتم، تناسب سازه های غرفه با کف غرفه می باشد. در برخی از غرفه های نمایشگاهی، انتخاب موکت اعلا و یا چمن مصنوعی، در طراحی غرفه هارمونی زیبایی ایجاد خواهد کرد.

و در انتها در نظر گرفتن قیمت تمام شده غرفه می باشد. از آنجا که در قیمت غرفه آبشن های متعددی دخیل می باشد، توجه و تمرکز بروی تک تک این آیتم ها در قیمت تمام شده غرفه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در حال حاضر رایج ترین و مقرون به صرفه ترین متریال برای کف غرفه پارکت می باشد. که در این فرصت ویژگی های آن را بررسی خواهیم کرد.

 پارکت لمینت از جنسMDF، الیاف چوب فشرده است. این نمونه پارکت مستقیماً از چوب درختان ساخته نمی‌شود و ساختاری متفاوت از پارکت چوبی دارد. اما داراری معایب و مزایای مشابهی هستند.

مزایای پارکت لمینت

 از مهمترین مزایای غرفه سازی با کف پارکت، قیمت آن است. قیمت کف غرفه با پارکت لمینت بسیار مناسب تر از انواع دیگر می‌باشد. البته قیمت پارکت به پارامترهای مختلفی از جمله کشور تولید کننده، نوع مواد سازنده، ضخامت و … بستگی دارد.

پارکت لمینت‌ در برابر آب محفوظ می ماند. و نظافت کف غرفه بسیار سریعتر و بهتر صورت می گیرد.

به دلیل وزن کم این متریال، حمل و نقل و نصب آن در نمایشگاه بسهولت و بسرعت انجام می شود.

نصب پارکت لمینت، بدون چسب انجام می شود از این رو سلامت کف نمایشگاه تضمین خواهد شد.

لمينت در برابر صدمات ناشی از حرکت لوازمی نظیر مبلها و میزهای VIPو CIP، مقاوم است و به راحتي خش بر نمي دارد.

در زمان طراحی غرفه نمایشگاهی، حتما با توجه به عنوان نمایشگاهی، محل برگزاری نمایشگاه، بوجه حضور در نمایشگاه متریالهای غرفه سازی را انتخاب نمایید. تا در زمان ساخت غرفه دچار مشکلات اجرا، کمبود وقت و هزینه های گزاف نشده و در زمان برگزاری نمایشگاه در آسایش و آرامش تمام، نهایت بهره وری را از حضور در نمایشگاه داشته باشید.

غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *