تقویم نمایشگاه

نمایشگاه کاغذ، مقوا، سلولزی و ماشین آلات مربوطه

نمایشگاه کاغذ و مقوا

معرفی نمایشگاه کاغذ، مقوا، سلولزی و ماشین آلات مربوطه

طی یک دهه گذشته، صنعت کاغذ و مقوا با تغییرات قابل توجهی همراه بود. بطوریکه امروز به جای واردات کاغذ تیشو، شاهد صادرات این محصول هستیم. همچنین تا یک دهه پیش انواع تجهیزات این صنعت به کشور وارد می شد. اما امروز نه تنها نیاز داخل کشور تامین می گردد. بلکه در راستای صادرات انواع کاغذ و کاغذ بسته بندی اتفاقات خوبی در حال وقوع است. از این رو نمایشگاه کاغذ، مقوا، سلولزی و ماشین آلات در این سالها با استقبال چشمگیر فعالان و متخصصان صنعت برگزار می شود. شایان ذکر است این نمایشگاه در سال گذشته در فضایی به وسعت ۱۰‌هزار متر مربع در سه سالن برگزار شد. که در مقایسه با نمایشگاه سالهای پیشین  رشد ۱۰۰ درصدی داشت.

حضور در نمایشگاه بین المللی

در دنیای امروز هر نوع تجارتی با نمایش محصولات، معرفی خدمات و ایجاد شبکه ارتباطی با صاحبان صنعت و فعالان رونق می گیرد. و حضور صاحبان کسب و کار در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی زمینه ساز بهره مندی از تمام این ابزار است.

 بنابراین برگزاری نمایشگاه های تخصصی نظیر نمایشگاه کاغذ و مقوا به صاحبان صنایع، مدیران، تجار، بازرگانان کمک خواهد کرد تا با محصولات جدید و تکنولوژی روز دنیا آشنا گردند و این امر سبب رشد علمی و اقتصادی کشور خواهد شد.

 همچنین حضور در نمایشگاه‌ های متعدد، برای ارتقای شناخت برند، جذب مشتریان جدید و رشد کسب و کار بسیار مثمر ثمرخواهد بود. نمایشگاه شرایط لازم برای آشنایی با رقبا و همکاران را فراهم می کند . و به تعدد و کیفیت ارتباطات بهبود می بخشد. و نهایتا این شبکه سازی تجاری سبب رونق اقتصادی در سطوح بین الملل خواهد بود.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه  کاغذ و مقوا

ششمین نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات از تاریخ 1 الی 4 مرداد ماه در نمایشگاه بین ‌المللی تهران برگزار می گردد. این عنوان نمایشگاهی طی پنج سال برگزاری توانست شبکه ‌سازی تجاری را برای توسعه و پیشرفت این صنعت فراهم کند.

با این حال هنوز در برخی اقلام مانند کاغذ چاپ و تحریر وارد کننده هستیم، هر چند در سال‌های گذشته برخی سرمایه ‌گذاران به دنبال تولید این محصولات بودند. اما جلوی مکانیسم تعرفه گرفته شد و موفق به انجام این کار نشدند.ا کمک و تعامل همه دستگاه‌ها از جمله وزارت ارشاد و حمایت رسانه‌ها، تنها قلم وارداتی امروز که کاغذ چاپ و تحریر است داخلی سازی شود و بتوانیم کتاب‌هایمان را خودمان تولید کنیم.

امیدواریم در سال جاری و با برگزاری این رویداد نمایشگاهی، یکی از تاثیرگذارترین صنایع کشور با رونق و پیشرفت چشمگیر همراه گردد.

غرفه سازی در نمایشگاه

 هنگام برگزاری نمایشگاه‌ تمام ابزارهای ارتباطات تجاری در جهت توسعه ارتباطات، بهبود بخشیدن به روابط تجاری و توسعه کسب و کار در کنار هم قرار می‌گیرند تا در سطح بالاتر معنای دقیق ارتباطات تجاری و شبکه سازی‌های اقتصادی را محقق کنند. به همین خاطر مشارکت کنندگان نمایشگاه سعی می کنند برای بهبود عملکرد خود در نمایشگاه، بهترین غرفه نمایشگاه را در میان رقبا داشته باشند.

از این رو فرآیند حضور در نمایشگاه با رزرو بهترین موقعیت غرفه نمایشگاه با متراژ غرفه مناسب آغاز می شود. سپس از لیست شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی، شرکت غرفه ساز دارای گریدA  نمایشگاه انتخاب می نمایند. در طراحی غرفه نمایشگاهی‌ باید تمام ابزارهای ارتباطات تجاری پیش بینی شود تا شبکه سازی‌های اقتصادی در زمان برگزاری نمایشگاه محقق گردد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با در نظر گرفتن اهداف مشارکت کنندگان نمایشگاه کاغذ و مقوا، طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی کارآمد و متمایز را در الویت کار خود قرار داده است؛ تا در نمایشگاه بین المللی تهران، هر غرفه نمایشگاهی، زمینه ساز توسعه ارتباطات، بهبود روابط تجاری و توسعه تمام کسب و کارها گردد.

نمونه غرفه سازی نمایشگاهی گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =