تقویم نمایشگاه

نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار

نمایشگاه فرانچایز

معرفی نمایشگاه فرانچایز

سالهاست که در سراسر ایران نمایشگاه هایی از قبیل صنعت ساختمان، دام و طیور، کشاورزی، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و فرش دستباف برگزار می گردد. اما در کشور ما نیاز است که زمینه توسعه همین کسب و کارها از طریق معرفی ظرفیت‌های جدید در کسب و کارها از طریق تامین مالی کسب و کار، تبلیغات، خدمات مدیریت واردات و صادرات، خدمت ارزش گذاری کسب و کار، بیمه و مالیات، خدمات فنی و مهندسی، افزایش بهره ‌وری، خدمات فروش و بازاریابی، خدمات روانشناسی کسب و کار به صاحبان کالا، خدمات و صنعتگران در قالب برگزاری یک رویداد نمایشگاهی نیز ارایه گردد. با برگزاری نمایشگاه فرانچایز خدمات نوین به صاحبان صنایع، مدیران، تجار، بازرگانان و مدیران کسب و کار در حوزه‌های مختلف معرفی می گردد.

حضور در نمایشگاه اصفهان

در دنیای امروز هر نوع تجارتی با به نمایش گذاشتن محصول، معرفی خدمات، و ایجاد شبکه ارتباطی با صاحبان صنعت و فعالان رونق می گیرد. و حضور صاحبان کسب و کار در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی زمینه ساز بهرهمندی از تمام این ابزار است.

 نمایشگاه، فرصت مناسبی است تا کسب و کارها در راستای پیشرفت و گسترش کسب و کار، محصولات و خدمات خود را در معرض دید متخصصان و مخاطبان قرار دهند. که این امر در نهایت سبب ارتقای فروش و کسب ثروت خواهد بود. و در این راستا حضور در نمایشگاه‌ های متعدد، به ارتقای شناخت برند، جذب مشتریان جدید و رشد کسب و کار کمک میکند. در نمایشگاه می‌توانید با رقبا و همکاران خود در صنعت آشنا شوید. و به تعدد و کیفیت ارتباطات بهبود ببخشید. و نهایتا این شبکه سازی تجاری سبب رونق اقتصادی در کشور خواهد شد.

محل و زمان برگزاری نمایشگاه فرانچایر

اولین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب ‌و کار از تاریخ 27 الی 30 تیر ماه در نمایشگاه بین ‌المللی اصفهان برگزار می گردد. این عنوان نمایشگاهی در شهر تهران طی شش سال گذشته برگزار شده و توانسته شبکه ‌سازی تجاری را برای توسعه کسب و کارهای مستعد رشد، فراهم کند. امیدواریم در سال جاری و با برگزاری این رویداد نمایشگاهی، بنیان یکی از تاثیرگذارترین عناوین نمایشگاهی را در شهر اصفهان پایه ریزی گردد.

مهمترین نکته در برگزاری اولین نمایشگاه فرانچایز به مخاطبان و بازدیدکنندگان این رویداد ارتباط دارد. معمولا بازدیدکنندگان نمایشگاه، با توجه به عناوین نمایشگاهی از عموم شهروندان، متخصصان، کارشناسان یک حوزه و مدیران مرتبط با صنایع می باشند. اما مخاطبان نمایشگاه فرانچایز صاحبان کسب و کارها هستند. افرادی که طی سال‌های طولانی در یک حوزه کاری مشغول فعالیت بودند و براساس آن دانش و تجربه فراوانی را کسب نموده اند. و اینک به دنبال توسعه کسب و کار خود هستند. بدون شک نمایشگاه فرانچایز می‌تواند یاریگر و بهبود دهنده فعالیت اقتصادی چنین افرادی باشد.

غرفه سازی در نمایشگاه فرانچایز

 هنگام برگزار شدن نمایشگاه‌ تمام ابزارهای ارتباطات تجاری در جهت توسعه ارتباطات، بهبود بخشیدن به روابط تجاری و توسعه کسب و کار در کنار هم قرار می‌گیرند تا در سطح بالاتر معنای دقیق ارتباطات تجاری و شبکه سازی‌های اقتصادی را محقق کنند.

به همین خاطر مشارکت کنندگان نمایشگاه سعی می کنند برای بهبود عملکرد خود در نمایشگاه، بهترین غرفه نمایشگاه را در میان رقبا داشته باشند.

از این رو فرآیند حضور در نمایشگاه با رزرو بهترین موقعیت غرفه نمایشگاه با متراژ غرفه مناسب آغاز می شود. سپس از لیست شرکت های غرفه سازی نمایشگاهی، شرکت غرفه ساز دارای گریدA  نمایشگاه انتخاب می نمایند.

در طراحی غرفه نمایشگاهی‌ باید تمام ابزارهای ارتباطات تجاری پیش بینی شود تا شبکه سازی‌های اقتصادی در زمان برگزاری نمایشگاه فرانچایز محقق گردد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با در نظر گرفتن اهداف مشارکت کنندگان نمایشگاه فرانچایز، طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی کارآمد و متمایز را در الویت کار خود قرار داده است؛ تا در نمایشگاه بین المللی اصفهان، هر غرفه نمایشگاهی، زمینه ساز توسعه ارتباطات، بهبود روابط تجاری و توسعه تمام کسب و کارها گردد.

نمونه غرفه سازی نمایشگاهی گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 20 =