تقویم نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی طلا و فلزات گرانبها ، گوهر سنگ ها ،ماشین آلات و صنایع وابسته (GOLDINEX)

نمایشگاه طلا و فلزات گرانبها

نمایشگاه طلا و فلزات گرانبها با حضور فعالان صنعت طلا و جواهر کشور در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان برگزار می سود. شرکت نمایشگاه های اصفهان با همکاری اتحادیه و انجمن های مربوطه و همچنین عوامل برگزار کننده این نمایشگاه با اهتمام تمام می کوشند. تا این نمایشگاه در سطحی تخصصی برگزار گردد. امید است که با افزایش برپایی نمایشگاه های مختلف شاهد رونق فعالیت های اقتصادی شهر و کشور باشیم.

مشارکت کنندگان نمایشگاه طلا و فلزات گرانبها

مشارکت کنندگان این از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی، یزد ‌و فارس حضور می یابند. همچنین در حاشیه نمایشگاه طلا اصفهان، رویدادها و نشست تخصصی رؤسای اتحادیه های طلا کشور برای حل مشکلات این صنف برگزار می شود.

نمایشگاه طلا و فلزات گرانبها، تنها نمایشگاه تخصصی طلا ایران

نمایشگاه طلای اصفهان تنها نمایشگاه تخصصی طلای ایران می باشد. زیرا که ۷۰ درصد ماشین سازان صنعت طلا و همچنین‌ ۹۰ درصد تولیدات طلای کشور در اصفهان تولید می شود.

غرفه های نمایشگاهی

نمایشگاه صنعت فلزات گرانبها، طلا و سنگهای قیمتی اصفهان در قالب ۶۰ غرفه نمایشگاهی در مساحت ۱۲ هزار مترمربع برگزار می شود. در این نمایشگاه %۷۰ غرفه های نمایشگاهی در بخش های تخصصی و % ۳۰ غرفه های نمایشگاهی در بخش های گالری های صنعت طلا و جواهر است. سال گذشته ۲۲ نفر از طراحان جوان صنعت طلا و جواهر در یک پاویون تولیدات خود را ارائه دادند که بسیاری از آنها امسال کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده‌اند و غرفه‌های اختصاصی خود را در نمایشگاه خواهند داشت. امسال نیز غرفه‌های شش متری به ۲۴ نفر از جوانانی که به‌تازگی وارد این حوزه شده‌اند با هزینه‌ای مختصر تعلق می‌گیرد. امید است با همکاری این جوانان بتوانیم خلأ موجود در زمینه طراحی مصنوعات طلا را رفع کنیم.

غرفه سازی نمایشگاهی در نمایشگاه اصفهان

در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در زمینه صنعت طلا و نقره و سنگ های قیمتی و ماشین آلات به نمایش گذاشته می شود و تمامی این تلاشها در راستای افزایش تمرکز بر صادرات طلامی باشد. در این راستا مشارکت کنندگان با انتخاب موقعیت غرفه نمایشگاهی مناسب و انتخاب شرکت غرفه ساز مورد تایید نمایشگاه اصفهان سعی می کنند در میان رقبا حضور نمایشگاهی مفید و چشمگیری داشته باشند. بدیهیست که در این راه، انتخاب یک طراحی غرفه منحصر بفرد و ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی می تواند مشارکت کنندگان نمایشگاه طلا، فلزات گرانبها، گوهر اصفهان را در پیشبرد اهداف نمایشگاهی بسیار یاری کند.

مشاهده نمونه غرفه های ساخته شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =