طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه سازی و طراحی غرفه قربانی اشتباهاتی می شود! از آنها اجتناب کنید.

غرفه سازی و طراحی غرفه

غرفه سازی و طراحی غرفه ای که با تدبیر و با برنامه ریزی انجام شود، بازدید کنندگان را مجذوب خود می گرداند و شما را قادر می سازد تا با مدیرهای متعددی که به دنبال محصول و یا خدماتی خاص هستند، تماس بگیرید. حضور در نمایشگاه یک راه فوق العاده برای جذب مشتریان جدید و سود آوری است. با این حال، باید به درستی رفتار کنید تا به این نتیجه خوشایند دست یابید. در این مقاله، ما 5 اشتباه رایج را که توسط شرکت کنندگان نمایشگاه انجام می شود، لیست خواهیم کرد.

آیا شما به زودی در نمایشگاهی حضور خواهید داشت؟ از این 5 اشتباه اجتناب کنید!

تمرکز بیش از حد بر غرفه سازی و طراحی غرفه

وقت طلاست، آن را غنیمت شمرید. نمایشگاهی که در یک ماه آینده برگزار خواهد شد، ممکن است به نظر دور باشد، اما روزها به سرعت خواهند گذشت. شما باید یک برنامه ریزی گسترده و واقعی داشته باشید. در مورد اهداف خود برای این نمایشگاه فکر کنید، اما در نظر بگیرید لجستیک و بازاریابی نیز هست. یک غرفه سازی و طراحی غرفه حرفه ای برای برداشت اولیه بازدید کنندگان ضروری است و شما باید زمان کافی برای غرفه سازی و طراحی غرفه در نظر بگیرید.

لجستیک فقط یک قسمت از داستان است. انتخاب یک شرکت غرفه ساز متعهد و  با تجربه، به شما این اطمینان را خواهد داد که، غرفه سازی در زمان مقرر به بهتزین شکل انجام خواهد شد، پس از انتخاب شرکت غرفه سازی، شما وقت کافی خواهید داشت تا یک طرح بازاریابی روشن ایجاد کنید و در آن اهداف خود را برای هر گروه هدف مشخص نمایید. این امر ممکن است به نظر ساده آید، اما به دلیل فشار زمان و برنامه ریزی بد، مردم اغلب از آن چشم پوشی می کنند.

کارکنان نامحدود در غرفه نمایشگاه

موفقیت در نمایشگاه، با ارتباطات موثر تعیین می شود. شما می توانید از فروشنده برتر خود استفاده کنید. به این ترتیب، در غرفه نمایشگاه فعالیت های بازاریابی هدفمندتر انجام خواهند شد. برای برقراری ارتباط با بازدید کنندگان، مهارت های ارتباطی و داشتن شور و شوق در این راه بسیار ضروری است و بدیهست که برخی افراد بهتر از دیگران این کار را می توانند انجام دهند بنابراین در غرفه نمایشگاهی خود از بهترین فروشند های خود استفاده کنید.

علاوه برآن چند روز کار در نمایشگاه انرژی زیادی صرف می کند شما باید در نظر داشته باشید که کدام یک از کارکنان ظرفیت آن را دارند.

نگاهی خوب به ترکیب تیم خود داشته باشید. افرادی را انتخاب کنید که بهترین حضور نمایشگاهی را برای مجموعه رقم خواهند زد. به طور خلاصه، تیم خود را به صورت تجاری و حرفه ای تدوین کنید.

عدم صلاحیت مشتری و ارجاع آن به بخش فروش

تمام اطلاعات تماس را بدون هیچگونه توضیحی به بخش فروش منتقل نکنید. اگر گفتگو خوبی با یک مشتری ارزشمند دارید، باید یادداشت های بسیاری را که از آن مکالمه بدست آورده اید ذخیره کنید .شما می توانید برای مثال از گوشی های هوشمند خود یا Evernote استفاده کنید. یک عکس از کارت های کسب و کار بازدید کننده بگیرید و هر چیزی را که می توانید از این مکالمه به یاد داشته باشید یادداشت کنید.

شما می توانید یک سیستم رده بندی برای مدیران استفاده کنید. افرادی که قطعا مایل به صحبت دوباره هستند، برچسب “A” را دریافت خواهند کرد، و مابقی، C را دریافت می کنند. در Evernote ، در صورت لزوم، برچسب زدن را اعمال کنید،زیرا به شما امکان می دهد که فیلتر کنید و بعد از آن با مخاطبین A تماس بگیرید.

همیشه در همان نمایشگاه شرکت کنید

مردم عادی بودن را دوست دارند و همین امر برای بازدیدکنندگان در نمایشگاه نیز صادق است. اگر در سالهای متوالی در یک عنوان نمایشگاهی، غرفه سازی و طراحی غرفه داشته اید و موفق بوده اید، مطمئنا همیشه می توانید چیز دیگری را امتحان کنید. شاید شما می توانید یک محصول جدید را به یک گروه هدف دیگر ارتقا دهید؟ جرات تمدید و ادامه دادن به توسعه خود را داشته باشید.

نمایش اطلاعات بیش از حد در غرفه نمایشگاه

اطلاعات بیش از حد یک ضربه بزرگ برای شرکت کنندگان نمایشگاه محسوب می شود. داشتن شور و شوق یک چیز است؛ با این حال، بهترین کاری که می توانید انجام دهید، یک پیام واضح است که توجه را جلب کند. مردم اغلب در کسری از ثانیه تصمیم می گیرند،که با شما صحبت کنند،بنابراین ببینید ، چگونه توجه را جلب می کنید و پیام شما چیست؟ پیش از حضور در نمایشگاه، به آن فکر کنید.

ارتباط با افراد اشتباه

مشارکت در نمایشگاه به عنوان یک راه بسیار ارزشمند برای برقراری تماس با مشتریان بالقوه می باشد. اما فقط بودن، کافی نیست، شما باید سخت کار کنید تا با افراد مناسب تماس برقرار کنید، باید ارتباطات نمایشگاهی را کامل پیگیری کنید و بالاتر از همه، از کار خود لذت ببرید. قطعا حضور در نمایشگاه و سرمایه گذاری برای غرفه سازی و طراحی غرفه نتیجه خواهد داد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 1 =