طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

بهترین غرفه های نمایشگاهی ، بیشترین بازگشت سرمایه را خواهد داشت

بهترین غرفه های نمایشگاهی

بهترین غرفه های نمایشگاهی ، بیشترین بازگشت سرمایه را خواهد داشت. این یک حقیقت است. زیرا غرفه نمایشگاه می تواند بزرگترین استراتژی بازاریابی شما در تمام طول سال باشد. و این امر برای شرکت هایی که به طور منظم در نمایشگاه شرکت نمی کند، می تواند بسیار استرس زا باشد، و آنها برای داشتن غرفه نمایشگاه با دینامیک بالا، باید دشواری فراوانی را پشت سر گذارند.

زیرا وقتیکه که زمان حمل و نقل و غرفه سازی می رسد، همه امور تحت کنترل شما قرار نمی گیرد و ممکن است با اتفاقات غیر قابل پیش بینی مانند احتمالات تاخیر در سفر روبه رو گردید. در چنین شرایطی کلید موفقیت غرفه نمایشگاه شما در موفقیت در یک هدف مشخص قابل دستیابی است که می توانید به آن دست یابید و در تمام مراحل این اهداف را در نظر داشته باشید.

در مسیر بهترین غرفه های نمایشگاهی اهداف خود را تعیین کنید

راه درست برای رسیدن به اهداف، تعیین آنهاست. لیستی واقع بینانه از ROI را که شما از طریق غرفه نمایشگاه خود می خواهید بدست آوردید، ایجاد کنید.

تعیین بودجه برای

در نظرگرفتن سقف بودجه بخش مهمی از روند است.  شما می توانید با در نظرگرفتن هزینه هایی که در نمایشگاه های سال های گذشته داشته اید و تخمین هزینه ایده های جدید، یک برآورد هزینه داشته باشید. ولی اگر این نخستین حضور نمایشگاهی شماست، تحقیق و تجزیه و تحلیل هزینه ها در راه اندازی نمایشگاه و غرفه سازی، می تواند شما را موفقیتی بزرگ نزدیک سازد.

یک گروه غرفه سازی قابل اعتماد را انتخاب کنید

طراحی و غرفه سازی نمایشگاه بوسط خودتان امکان پذیر نیست، شما نمی توانید هم بر تمام امور غرفه سازی تمرکز داشته باشید و هم بر امور بازاریابی و بازگشت سرمایه. همه موارد غرفه سازی را می توان به قرارداد گروه غرفه سازی ارجاع داد. در نظر گرفتن  تیمی که فکر می کنید می توانید بر آن تکیه کنید در حضور در نمایشگاه بسیار مهم است. این باعث می شود که شما به صورت حرفه ای نگاه کنید. اگر شما شرکت غرفه سازی متعهد و با تجربه ای را انتخاب کنید، تخصص آنها می تواند در کل فرآیند متفاوت باشد.

طراحی

غرفه نمایشگاه شما اولین تصویر از مجموعه شما در نظر بازدید کننده گان است. اطمینان حاصل کنید که برند شما یک مفهوم واضح را طراحی کرده است، اما توجه داشته باشید که، با افزودن متن های بسیار به دیوار غرفه نمایشگاه، ذهن بازدید کننده به جای توجه به شما و محصول شما، درگیر آنها نگردد. در طراحی غرفه نمایشگاهی ایده آل، باید ابتدا برند در نظر بازدید کننده نقش بندد و سپس چرخش چشمی در کل غرفه نمایشگاه صورت گیرد و سپس متوجه خدمات و محصولات شما گردد. در واقع طراحی غرفه نمایشگاه باید زمان حضور بازدید کننده را، در مقابل غرفه نمایشگاه شما افزایش دهد.

دعوت از مشتریان فعلی و مشتریان احتمالی آینده، قبل از برگزاری نمایشگاه

ایجاد یک لیست از مخاطبین و ارسال یک ایمیل، به شما اجازه می دهد تا مشتریان از حضور نمایشگاهی شما مطلع گردند و دعوت از آنها برای بازدید از غرفه نمایشگاه شما، راه بازاریابی شما را در نمایشگاه بسیار هموار تر خواهد ساخت.

اعلام حضور شما در نمایشگاه.

اطمینان حاصل کنید که حضور شما در این نمایشگاه بر روی تمامی سیستم های صوتی، تصویری نمایشگاه اعلام شده است. و از غرفه شما به عنوان بهترین غرفه های نمایشگاهی ذکر می شود.

تیم خود را آماده کنید

اطمینان حاصل کنید که تیم خود را با تمام اطلاعات و ابزارهای بازاریابی مجهز ساخته اید.

ایجاد همکاری با دیگر غرفه داران

یک راه عالی برای افزودن به مخاطبین شما در یک نمایشگاه تجاری، همکاری با سایر شرکتهایی است که در حوزه فعالیت های شما کار می کنند. نگاهی به بهترین غرفه های نمایشگاهی دیگر، جایگاهی که در بازار دارید را برای شما مشخص خواهد کرد.

پیگیری بعد از اتمام نمایشگاه

اتمام نمایشگاه به معنای اتمام کار شما نیست. به محض این که نمایشگاه به پایان برسد، کار اصلی شما آغاز می شود. با پیگیری یادداشت ها، تمام مخاطبینی که در غرفه نمایشگاه با آنها مکالمه داشته اید را به مراحل بازاریابی خود وارد کنید.

پیگیری موفقیت شما را حفظ می کند

یک گزارش برای اندازه گیری معیارهای حضور نمایشگاهی خود ایجاد کنید. و امتیازات خود را با اهداف اصلی و پیشین مقایسه کنید. نمایشگاه های تجاری نشان می دهد که شرکت شما فرصتی فراتر از  رسانه های اجتماعی برای نمای تبلیغات دارد. گرفتن فرصت برای ملاقات با مشتریان بالقوه می تواند برای ایجاد یک همکاری طولانی مدت به طور فوق العاده سودمند باشد.

نمونه غرفه سازیدر نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =