طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

برنامه ریزی حضور در نمایشگاه ، صرفه جویی در وقت و هزینه

برنامه ریزی حضور در نمایشگاه

زمان طلاست است به ویژه زمانی که شما قصد حضور در نمایشگاه را دارید. با برنامه ریزی حضور در نمایشگاه می توانید حضوری موفق  داشته باشید. در اینجا ما 6 راه کار برای بهره وری بالا از زمان در نمایشگاه را به شما ارائه می دهیم.

برنامه ریزی حضور در نمایشگاه

اینکه برای هر نمایشگاهی از پیش برنامه ریزی کنید، ضروری است. این امر نه تنها شما را برای این رویداد آماده می کند، بلکه برای شما زمان های ارزشمند ذخیره شده ای ایجاد می کند. انتخاب نمایشگاه مناسب، تعیین موقعیت غرفه نمایشگاه و اندازه آن، شرکت غرفه ساز معتمد، طراحی غرفه نمایشگاه همه چیز باید بطور دقیق از پیش انجام شود. همچنین باید یک ناظر تعیین کنید که در نمایشگاه حضور داشته باشد. و اطمینان حاصل کنید که همه چیز از پیش برنامه ریزی شده و قبلا رزرو شده است و هیچ چیز برای آخرین لحظه باقی نمی ماند.

2. پژوهش

در زمان برنامه ریزی حضور در نمایشگاه عاملی که بسیار مهم است تحقیق است. قبل از اینکه در یک نمایشگاه خاص مشارکت کنید، در مورد آن تحقیق کنید. باید درباره برگزار کننده نمایشگاه، محیط نمایشگاه و بهترین موقعیت های موجود در آن، ایده های مناسب برای غرفه سازی، زمان برگزاری نمایشگاه و میزان مشارکت مردمی در آن زمان، همه را مورد بررسی قرار دهید. همچنین اطلاع  از رقبای خود و تحقیق در مورد استراتژی های بازاریابی سال گذشته، یکی از موارد فوق العاده موثر می باشد.

3. انتخاب شرکت غرفه ساز

انتخاب شرکت غرفه سازی مناسب، به شما کمک می کند تا در هزینه ها و زمان صرفه جویی بیشتری را انجام دهید. یک شرکت غرفه سازی حرفه ای با استقرار خوب، طیف گسترده ای از خدمات همراه با ایده های موثر را به شما ارائه می دهد. مجموعه ای را انتخاب کنید که تمامی خدمات نمایشگاهی اعم از طراحی غرفه نمایشگاهی، غرفه سازی، تجهیزات نمایشگاهی و انهدام آن را انجام دهد. این امر به شدت هزینه ها را کاهش می دهد و زمان برای جستجوی و هماهنگی با آژانس های دیگر صرفه جویی می شود.

4. انتخاب غرفه نمایشگاه پیش ساخته

در سناریو برنامه ریزی حضور در نمایشگاه همه چیز سریع انجام می شود، تا کارایی و قابلیت دسترسی را با هم به ارمغان بیاورد. نمایشگاه های مدولار آسان و سریع نصب می شود. آنها برای نصب و بازسازی نیاز به زمان و انرژی زیادی ندارند. ولی نوآوری و ابداع خاصی در آنها دیده نمی شود و به همین دلیل مناسب غرفه های بزرگ و برند های خاص نمی باشند.

5. استفاده از وقت خود در زمان غرفه سازی

بهترین راه برای صرفه جویی در وقت، استفاده از آن به طور موثر است. برای صرفه جویی در زمان ارزشمند اطمینان حاصل کنید که غرفه سازی شما در زمان یا قبل از زمان اختصاص داده شده انجام می شود. و شما زمان لازم برای چیدمان محصولات و لوازم خود داشته باشید با این حال همه بروشورها و کاتالوگ ها و لوازم جانبی را در دسترس قرار دهید تا برای لحظات آخر به دنبال آنها نباشید.

6. آموزش مناسب کارکنان غرفه نمایشگاه

شما می توانید از ایده های عالی در طراحی غرفه نمایشگاهی خود بهرمند شوید و غرفه سازی عالی داشته باشید. اما در صورتی که شما یک تیم فروش کارآمد نداشته باشید، غرفه نمایشگاه شما قادر نخواهد بود بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه را حفظ کند. از این رو تیم فروش شما باید از قبل به خوبی آموزش ببینند. افرادی مناسب را انتخاب کنید که توانایی معرفی برند شما را در نمایشگاه داشته باشند و آنها را به طور کامل در مورد محصولات و خدمات خود آموزش دهید. هنگامی که شما به طور مرتب کارکنان خود را آماده می کنید، بطور قطع حضور نمایشگاهی موفقی خواهید داشت. یک غرفه نمایشگاه خوب، بازدیدکنندگان را به سمت خود جذب می کند و یک تیم فروش خوب، مشتریان بالقوه راحفظ خواهد کرد.

نمونه های غرفه سازی در نمایشگاه توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =