تقویم نمایشگاه

نمایشگاه حمل و نقل ریلی

نمایشگاه حمل و نقل ریلی

نمایشگاه حمل و نقل ریلی با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران، وزارت راه و شهرسازی، صنعت و معدن و شرکت راه آهن، در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

تاریخ برگزاری نمایشگاه حمل و نقل ریلی

نمایشگاه حمل و نقل ریلی  بزرگترین گردهمایی صنعت حمل و نقل ریلی در خاورمیانه می باشد. که با حضور بزرگترین کارخانه ها و کمپانی های حوزه حمل و نقل ریلی در ایران و دیگر کشورها برپا می گردد.

دهمین دوره نمایشگاه حمل و نقل ریلی تهران ۱ الی ۴ مرداد ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

غرفه های نمایشگاه حمل و نقل ریلی

آلمان، چین، ترکیه، روسیه، سوئد، سوییس، چک، فرانسه، هند، ایتالیا، بلژیک، اسپانیا و جمهوری لیتوانی کشورهایی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند. و ضمن ارائه جدیدترین تولیدات خود در جریان پیشرفت های روز این صنعت قرار خواهند گرفت .

پیش بینی می شود؛ هر یک از مشارکت کنندگان در نمایشگاه با بهره گیری از مشاوره شرکت های غرفه سازی با بهبود آراستگی و جذابیت های ظاهری غرفه نماشگاه، اهمیت نمایشگاه را برای بازدیدکنندگان یادآور شوند.

در این خصوص مدیر کل بازرگانی راه آهن گفت: ایجاد فضای ویژه و خاص برای حوزه بازرگانی منجر به انعقاد قراردادهای ریلی و توافق میان شرکت ها خواهد شد.

غرفه سازی در نمایشگاه

مسئولین برگزاری برای برقراری نظم و انسجام غرفه سازی در نمایشگاه، و سهولت بازدید از غرفه های نمایشگاه،  چندین سالن نمایشگاه  را به این عنوان نمایشگاهی اختصاص می دهند. بهمین خاطر هر سالن شامل یک کارگروه خاص  می باشد. و از حجم بازدیدکنندگان عمومی در برخی سالن های ویژه متخصصان کاسته می شود.

فعالان این صنعت، مشارکت و غرفه سازی در نمایشگاه را فرصتی برای کسب بازار های جدید، و به دنبال آن اشتغال زایی و رونق اقتصادی در کل کشور می دانند. از این رو مشارکت کنندگان نمایشگاه حمل و نقل، موقعیت غرفه مناسبی برای غرفه نمایشگاه خود انتخاب می نمایند. سپس مطابق با پلان آن، طراحی غرفه نمایشگاهی صورت می گیرد. و متریال های غرفه سازی و تجهیزات لازم پیش بینی می شود. سپس در زمان مقرر غرفه سازی در نمایشگاه تهران، غرفه نمایشگاه توسط یکی از شرکت های غرفه ساز دارای گرید A نمایشگاه بین المللی تهران، ساخت غرفه نمایشگاهی مطابق با سلایق و نیازهای مشارکت کننده،انجام می شود.

هر غرفه نمایشگاه فرصتی است برای حرکت ایران ، روی ریل، به سوی آینده.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − چهار =