اخبار نمایشگاه

نمایشگاه حمل و نقل ریلی تهران – 1400

نمایشگاه حمل و نقل ریلی با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری وزارت راه و شهرسازی، صنعت و معدن، شرکت راه آهن و سایر انجمن ها و اتحادیه های مرتبط، در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

تاریخ برگزاری نمایشگاه حمل و نقل ریلی

نمایشگاه حمل و نقل ریلی  بزرگترین گردهمایی صنعت حمل و نقل ریلی در خاورمیانه می باشد واینک برای پنجمین بار با حضور بزرگترین کارخانه ها و کمپانی های تولید کننده صنایع حوزه حمل و نقل ریلی در ایران و دیگر کشورهای جهان از 9 تا 12 مهر ماه 1400 در تهران برپا می باشد.

غرفه های نمایشگاه حمل و نقل ریلی

آلمان، چین، ترکیه، روسیه، سوئد، سوییس، چک، فرانسه، هند، ایتالیا، بلژیک، اسپانیا و جمهوری لیتوانی کشورهایی هستند که در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی تهران حضور دارند و ضمن ارائه جدیدترین تولیدات خود در جریان پیشرفت های روز این صنعت قرار خواهند گرفت .

پیش بینی می شود هر یک از مشارکت کنندگان در نمایشگاه با بهره گیری از مشاوره شرکت های تخصصی در حوزه طراحی و غرفه سازی با بهبود آراستگی و جذابیت های ظاهری غرفه، جدیت و حرفه ای بودن را برای بازدیدکنندگان یادآور شوند.

در این خصوص مدیر کل بازرگانی راه آهن گفت: ایجاد فضای ویژه و خاص برای حوزه بازرگانی منجر به انعقاد قراردادهای ریلی و توافق میان شرکت ها خواهد شد.

غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه راه آهن در نمایشگاه حمل و نقل ریلیگروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک در نمایشگاه مجری غرفه راه آهن بوده که در متراژ 220 متر مربع و در سالن 11-10 غرفه سازی شده است.طراحی غرفه شرکت راه آهن توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، با موقعیت غرفه جزیره ای و درمتراژ 220 متر مربع برای نمایشگاه حمل و نقل ریلی سال 96 طراحی شد .
طراحی این غرفه به صورت باز انجام گرفته که به لحاظ سبک طراحی در زمره طراحی های به روز قرار گرفته است. این تقسیم فضایی جهت جانمایی 5 شرکت به گونه ای صورت گرفته است که امکان دستیابی به فضاهایی برای میتینگ و پرزنت مشتریان را فراهم آورده است.
استفاده از سازه های خاص در قسمتهایی از کتیبه، تداعی کننده ریلهای راه آهن می باشد که به عنوان سمبلی از فعالیت اصلی این مجموعه می باشد. لوگوی هر شرکت در قسمتهایی که همان شرکت حضور داشتند استفاده شده و جانمایی آن به گونه ای امجام شده که در راهروهای اصلی نمایشگاه به وضوح دیده شود. غرفه نمایشگاهی شرکت راه آهن توسط گروه ساخت غرفه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران با کیفیت عالی غرفه سازی شد و در تاریخ 28-25 اردیبهشت سال 96 در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مشاهده نمونه های غرفه سازی شده توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *