طراحی و غرفه سازی در نمایشگاه

غرفه گرفتن در نمایشگاه گامی کوچک بسوی موفقیت های بزرگ

غرفه گرفتن در نمایشگاه

غرفه گرفتن در نمایشگاه گامی کوچک برای بدست آوردن موفقیت های بزرگ است. قرار گرفتن در کنار برند هایی که همگی در حوزه فعالیت شما، کار می کنند بسیار سخت و دشوار است و سخت تر از آن اینکه شما باید در چنین محیطی، برای بدست آوردن بازده بالاتر، برتر دیده  شوید. یک راه ساده برای استوار باقی ماندن این است که غرفه نمایشگاه خود را تقویت کنید. غرفه نمایشگاه شما اولین چیزی است که در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گیرد و اگر آن را منحصر به فرد و خلاقانه غرفه سازی کنید، قطعا آنها را به دام می اندازید. از شرکت غرفه سازی خود ایده های نوآورانه طراحی غرفه نمایشگاهی را بخواهید و سپس با تجزیه و تحلیل برند، طراحی غرفه نمایشگاهی را بر اساس ترکیب آن دو انجام دهید.

گاهی اوقات ممکن است در ایده های طراح غرفه نمایشگاه خود غرق شوید. برای کمک به شما در این معضل، 6 راه برای تقویت غرفه نمایشگاه به شما ارائه می کنیم.

1. ایده های نوآورانه در طراحی غرفه نمایشگاه

در هر نمایشگاهی بیشتر غرفه ها تقریبا در یک سطح طراحی و غرفه سازی شده اند و اکثرا به یکدیگر شبیه هستند. پس در چنین شرایطی اولین قدم بعد از غرفه گرفتن در نمایشگاه طراحی غرفه نمایشگاه است. از طرح های مختلف مدولار، پورتال موجود در بازار و از ساختارهای استاندارد  اجتناب کنید و بسوی طرح های غیر عادی و نا مرسوم روید. حتی اگر بودجه به شما اجازه می دهد، می توانید یک غرفه نمایشگاهی سفارشی را انتخاب کنید که همه چیز در آن مطابق با نیازها و سلایق شما باشد و با غرفه سازی، کاملا خاص و منحصر بفرد در نمایشگاه حاضر شوید.

2. غرفه گرفتن در نمایشگاه و تاثیر ماندگار در ذهن مخاطب

پاسخ ساده است! آیا در غرفه نمایشگاه شما ایده های طراحی، بنر ها، نحوه چیدمان محصولات و یا ارائه خدمات شما نو آورانه است. یا روش های دیگران را دنبال می کنید؟ اگر در شرایطی نیستید که غرفه سازی خاص را طراحی کنید، با تغییرات کوچک و ایده های منحصر به فرد می توانید، غرفه سازی خود را متمایز نمایید. و به این وسیله توجه مخاطبان خود را جلب کنید. در زمان رزرو غرفه در نمایشگاه با در توجه به  این ایده ها متراژ و موقعیت غرفه نمایشگاه خود را انتخاب کنید.

3.بکار بردن هدایای تبلیغاتی در غرفه نمایشگاه

بهترین راه برای جذب مخاطبان و ایجاد یک تصویر ماندگار ارائه ی هدایای تبلیغاتی است. شما می توانید از نوشیدنی ها و تنقلات تا هدایای تبلیغاتی نفیس ارائه کنید. این نیز یک راه عالی برای افزایش ارزش برند در ذهن مخاطبین شما است.

4. استفاده از آخرین فن آوری در غرفه سازی

– یکی دیگر از ایده های هیجان انگیز، استفاده از فن آوری های موجود برای جذب نگاه بازدید کنندگان است. شما می توانید از شرکت غرفه سازی خود بخواهید تا آخرین لوازم صوتی تصویری و دیگر ایده های نو را در غرفه سازی نمایشگاهی شما نصب و راه اندازی کند.

5. تمرکز بر تعامل با بازدید کنندگان نمایشگاه

پس از رزرو غرفه در نمایشگاه از شرکت غرفه ساز خود، بخواهید درغرفه نمایشگاه شما یک فضای اختصاصی به عنوان vip برای تعامل با بازدیدکنندگان قرار دهد. شما می توانید با ارزیابی بازدیدکنندگان و سازماندهی آنها، درمیان رقبای نمایشگاه، پیروز میدان رقابت باشید . چنین ایده هایی در مورد غرفه نمایشگاه جذاب نه تنها مشتریان بیشتری را جذب می کند. بلکه به بازنویسی تصویر برند در ذهن مخاطبین شما کمک می کند. ایجاد تعامل با بازدیدکنندگان، حس نشاط و جوانی را به غرفه نمایشگاه شما می بخشد. و برای کسب مشتریان جدید، کمک شایانی به شما خواهد کرد.

6. استخدام کارکنان مناسب

در نهایت، بسیار مهم است که شما افراد مناسب را برای غرفه نمایشگاه خود انتخاب کنید. غرفه نمایشگاه به عنوان نماینده شرکت شما در نمایشگاه است. پس کارکنان شما در غرفه نمایشگاه باید با لباس مناسب حاضر شوند و در مورد برند یا محصول به خوبی مطلع شوند. اگر شما افراد قدرت مذاکره دارند و با اعتماد به نفس و خونگرم را انتخاب کنید، انرژی غرفه نمایشگاه را بالا می برید. و به طور خودکار مردم جذب غرفه نمایشگاه شما خواهند شد. از سوی دیگر، کارکنان آرام و کم انرژی سبب دور شدن مشتریان خواهند شد.

نمونه غرفه سازی نمایشگاهی توسط گروه غرفه سازان فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =