متراژ غرفه : 108 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/10/24

غرفه نمایشگاهی فدک گرافیک در سال 1402 برای حضور در سیزدهمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و تبلیغات طراحی غرفه شد. و توسط گروه غرفه سازی فدک در نمایشگاه بین المللی اصفهان با متراژ 108 متر مربع و موقعیت غرفه جزیره ای در سالن امیر کبیر غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه گروه تبلیغاتی فدک بر مبنای نمایش محصولات انجام شد. برای طراحی غرفه در هر چهار سوی غرفه میز اینفورمیشن محصور قرار گرفت. و روی دیوار پشت میز اینفورمیشن لوگوی هر سه بخش فدک با پلکسی طراحی شد. از سوی دیگر وجه مماس با راهروی خروجی با مش توری کار شد تا داخل غرفه با سایه روشنی زیبا دیده شود. 4 ست میز CIP طراحی شد. میزهای CIP به طور اختصاصی با ورق آهن و شیشه طراحی و ساخته شد. برای غرفه فدک بخش VIP طراحی نشد تا از فضای بیشتری به نمایش محصولات اختصاص داده شود. برای نمایش محصولات میزهایی با سازهای فلزی و صفحه ی Mdf طراحی شد. یکی از دیوارهای غرفه، با برگ های بزرگ هاوایی، گل آرایی شد و به بخش میز بار اختصاص داده شد. تا نوشیدنی های سرد و گرم برای پذیرایی از بازدیدکنندگان نمایشگاه، آماده شود. نقطه ی طلایی طراحی غرفه فدک، مرکز غرفه فدک بود. در این فضا درختی از شکوفه های گیلاس تزیین شد و دیوار ورودی با آینه های بزرگ پوشیده شد تا انعکاس درخت روی آینه ها ایجاد گردد. همنشینی این عناصر در کنار یکدیگر سبب ساخت غرفه ای متمایز، شاداب و خلاقانه گشت.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه نمایشگاهی فدک گرافیک در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی و توسط بهترین پیمانکاران انجام شد. در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه اصفهان، غرفه نمایشگاهی فدک گرافیک در متراژ 108 متر مربع، کف سازی و موکت درجه 1 شد. برای پوشش دیوارهای غرفه نمایشگاهی فدک، رنگ سیاه، پتینه، آینه و گلهای طبیعی بکار رفت. در انتها مش توری نصب شد.و نورپردازی موضعی، مخفی در سقف غرفه اجرا گشت. گل آرایی غرفه با گلهای نرگس، برگهای تزیینی هاوایی انجام شو. بدیهیست که اجرای هر یک از این عناصر در ساخت غرفه، نقش بسزایی در ایجاد تمایز با دیگر غرفه ها داشت.

 

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه