غرفه نمایشگاهی همگامان

غرفه نمایشگاهی همگامان در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد و متالوژی، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی همگامان بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز انجام شد.

محور طراحی غرفه همگامان، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای میز اینفورمیشن و ویترین محصولات مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه همگامان در نمایشگاه فولاد و متالوزی اصفهان در سال 1402، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد و متالوژی در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 72 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/01

 

غرفه نمایشگاهی همگامان

امتیاز مشارکت کننده نمایشگاه به گروه غرفه سازی فدک

5/5