متراژ غرفه : 72 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو  طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/06/01

غرفه نمایشگاهی همگامان در شهریور 1402 برای حضور در نمایشگاه فولاد و متالوژی، توسط تیم فدک دکور، با موقعیت غرفه دو طرف باز، طراحی غرفه شد. و توسط تیم ساخت غرفه فدک در نمایشگاه بین المللی اصفهان در متراز 78 متر مربع، غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه همگامان، بر اساس اهداف نمایشگاهی این مشارکت کننده پایه ریزی شد. بنابراین برای طراحی غرفه همگامان، الویت نمایش محصولات قرار گرفت. بر همین مبنا ویترین محصولات در زاویه مشرف به راهروها قرار گرفت. همچنین مانیتور نمایش محصولات، روی دیوار مشرف به راهروی اصلی نصب گشت. سپس بخشهای  VIP ، CIP و انباری فضا سازی شد.

طراحی این غرفه براساس سلیقه ی مشتری به سبک ساده اما کاربردی اجرا شد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه اصفهان، کف غرفه با اختلاف سطح، پارکت درجه 1 اجرا شد. سپس سازه های غرفه مونتاژ گشت و غرفه با رنگ طوسی با کیفیت عالی رنگ آمیزی شد. در این غرفه دیوار مشرف به ورودی سالن پتینه شد و لوگو و توضیحات برند روی آن درج گشت. پس از رنگ، نورپردازی موضعی داخل ویترین محصولات و روی لوگوی برند انجام شد و نورپردازی کلی برای بخشهای VIP , CIP بکار رفت. در انتها گل آرایی طبیعی غرفه با گل سانسوریا و کپ گل انجام شد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک برای ساخت غرفه همگامان، تمام تلاش خود را بکار بست تا طراحی غرفه و غرفه سازی در نمایشگاه کاملا مطابق با نیازها و سلایق این مشتری همراه و خوش نام انجام شود. و گروه همگامان از حضور در نمایشگاه فولاد و متالوژی 1402 اصفهان، نهایت بهره وری را کسب نماید.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه