متراژ غرفه : 72 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه L

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1401/06/26

غرفه نمایشگاهی ماه پایپ در سال1401 برای حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان در متراژ 72 متر مربع طراحی شد. و با موقعیت غرفه L در نمایشگاه اصفهان غرفه سازی آن انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی ماه پایپ

طراحی غرفه نمایشگاهی ماه پایپ بر مبنای پرزنت و ملاقات انجام شد. بر همین اساس در ابتدا و انتهای غرفه، فضا سازی برای 2 بخش VIP طراحی شد. سپس فضای میانه غرفه برای 3 ست میز CIP در نظر گرفته شد.
در طراحی غرفه نمایشگاهی ماه پایپ برای نمایش محصولات سازه های فلزی و برای محصور سازی vip اصلی سازهای مشبک فلزی و شیشه ای بکار رفت. در vip ثانویه از نئوپان و چوب روسی استفاده شد و کل غرفه با رنگ طوسی و سفید طراحی شد. تا نمایش لوگوی قرمز ماه پایپ درخشش بیشتری داشته باشد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه، کف غرفه نمایشگاهی ماه پایپ با پارکت درجه 1 اجرا شد. سپس سازه های غرفه مونتاژ گشت و رنگ آمیزی غرفه با رنگ اکرولیک درجه 1 انجام شد. در زمان نورپردازی غرفه، از هالوژن در سقف غرفه، از پرژکتور برای دیوارهای غرفه و از لوستر های تزیینی برای میز بار غرفه استفاده شد. در انتهای ساخت غرفه در نمایشگاه، گل آرایی غرفه با گل طبیعی و گرین وال صورت گرفت.
گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک تمام تلاش خود را بکار بست تا طراحی و ساخت غرفه مطابق با نیاز، سلایق و بودجه این مشتری قدیمی و وفادار " ماه پایپ" باشد . و حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان 1401 اصفهان، برای غرفه نمایشگاهی ماه پایپ همراه با موفقیت ثبت گردد. 

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه