متراژ غرفه : 86 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه ال

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/07/10

غرفه نمایشگاهی نفت سپاهان در سال 1402 برای نمایشگاه فن نما، طراحی و غرفه سازی شد.  ساخت غرفه نمایشگاهی شرکت نفت سپاهان با موقعیت غرفه ال و در متراژ 86 متر در نمایشگاه بین المللی اصفهان، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی نفت سپاهان بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه انجام شد. به همین خاطر سبک طراحی غرفه بر مبنای نمایش محصولات قرار گرفت. و با وجود اینکه موقعیت غرفه بصورت L بود، طراحی غرفه بسیار ساده اما زیبا و چشمنواز اجرا شد. در طراحی این غرفه، از تمامی سازهای غرفه، برای نمایش محصولات استفاده شد. تا محصولات از زوایای مختلف در وعرض دید بازدیدکنندگان قرار گیرد. و زیباترین بخش غرفه نقطه ی تلاقی لوگوی شرکت نفت روی دیواری از پتینه در کنار شلفهای نمایش محصولات بود. این بخش با گلهای سانسوریا تزیین شد تا چشمنواز و خاص نمایان شود.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. کف غرفه با موکت درجه1 اجرا شد و سپس سازه های غرفه به رنگ مشکی و زرد سپاهان رنگ آمیزی شد. تا همخوانی رنگ سازمانی و غرفه حفظ شود. سپس در بخش ویترین محصولات از سازهای فلزی مشکی و سنگ ریزهای سفید برای نمایش محصولات استفاده شد. در انتهای تزیین غرفه نور مخفی سفید در لبه سازها اجرا شد تا توجه بینندگان به سمت غرفه جلب گردد . و در آخر گل آرایی طبیعی با کپ گل برای میزها، گرین وال برای دیوار معرفی شرکت و گل سانسوریا برای دیوار نمایش محصولات انجام شد.


گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، با شناخت نیازهای این مجموعه و ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی، سعی در جلب اعتماد آنها نمودند. و سرانجام، در نمایشگاه فن نما، حضور نمایشگاهی موفقی برای شرکت نفت سپاهان در سال 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان رقم خورد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه