غرفه نفت سپاهان

غرفه نمایشگاهی نفت سپاهان در سال 1402 برای نمایشگاه فن نما، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی نفت سپاهان بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه ال انجام شد.

محور طراحی غرفه نفت سپاهان، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و تلوزیون شهری در غرفه، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه نفت سپاهان در نمایشگاه فن آوری های نوین، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فن نما در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 86 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه ال
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/07/10

دیدگاه مشارکت کننده

5/5