متراژ غرفه : 140 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه نمایشگاهی سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/06/28

غرفه نمایشگاهی منور گستر اسپادانا در سال1402 برای حضور در نمایشگاه برق اصفهان، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، طراحی غرفه شد. سپس با متراژ 140 متر مربع و با موقعیت غرفه سه طرف باز ، در نمایشگاه بین المللی اصفهان غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی منور گستر اسپادانا با هدف حضور در نمایشگاه و ملاقات با مشتریان طراحی غرفه شد. به همین خاطر این سبک طراحی برای غرفه منور گستر اسپادانا انتخاب شد. بخش اصلی غرفه برای فضای CIP در نظر گرفته شد. ورودی های اصلی مشخص شد و سایر نقاط برای نصب LCD، مش توری، گل آرایی در نظر گرفته شد. میزهای اینفورمیش هم مشرف به راهروهای اصلی نمایشگاه قرار گرفت و با سبک پتینه متمایز شد. نقطه ی طلایی این غرفه دیوار اصلی بود که پتینه شد و لوگوی منور گستر با سایز بزگ روی آن قرار گرفت و در بخش پایین لوگو گل سانسوریا طراحی شد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. در این غرفه نمایشگاهی کف پارکت درجه 1، اجرا شد. سپس سازهای غرفه با رنگ طوسی تیره و در بخشهای محدودی با الهام از لوگوی منور گستر اسپادانا، قرمز شد. برای تزیین غرفه از سازهای فلزی، ورقهای MDF روکش دار و پتینه کاری استفاده شد. و در انتها نورپردازی غرفه، سهم بسزایی در زیبا سازی غرفه نمایشگاهی منور گستر داشت. برای نورپردازی غرفه منور گستر، نور مخفی، هالوژن، پرژکتور و لامپهای کلاسیک بکار رفت.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی خاص غرفه، متریال درجه یک، نورپزدازی ویژه، گل آرایی طبیعی ، سعی کردند؛ تمام نیازهای این مشارکت کننده نمایشگاه برق اصفهان را در سال 1402 برآورده سازند و همین امر رضایت عوامل اجرایی مجموعه یمنور گستر اسپادانا را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه