غرفه ابزار تراش در نمایشگاه صنعت

غرفه نمایشگاه ابزار تراش ارس در سال 1402 برای نمایشگاه صنعت اصفهان طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه دو طرف باز و برای متراژ غرفه 60 مترمربع انجام شد.

محور طراحی غرفه، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP،VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار گرفت. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات، اطلاع رسانی بصری صورت گرفت.

این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل این غرفه در نمایشگاه صنعت اصفهان ۱۴۰۲، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند. پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت.

همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند. گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاه ابزار تراش

دیدگاه مشارکت کننده

رفتار پرسنل دفتری و کارگاهی عالی بود. طراحی غرفه و ترکیب رنگ بندی آن عالی اجرا شد و از متریال با کیفیت برای ساخت غرفه استفاده شده بود.
جناب آقای موسوی
مدیرعامل
5/5
Call Now Button
متراژ غرفه نمایشگاهی  60 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهی غرفه دو طرف باز
محل برگزاری نمایشگاه نمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه 1402/04/22