متراژ غرفه : 66 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/04/22

غرفه ابزار تراش در سال 1402 برای حضور در نمایشگاه صنعت اصفهان، توسط تیم طراحی غرفه فدک،با موقعیت غرفه دو طرف باز طراحی شد. و در زمن ساخت غرفه در نمایشگاه اصفهان، با متراز 66 متر غرفه سازی آن اجرا گشت.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه ابزار تراش در نمایشگاه صنعت 1402 اصفهان، بر مبنای نمایش محصولات قرار داشت. از این رو در نقاط مشرف به راهرو ، ویترین های محصولات قرار گرفت. همچنین به روی دیوارهایی که در معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه بود؛ بک لایتهایی برای نمایش محصولات، طراحی شد. سپس بخش VIP غرفه با دیوارهای شیشه های طراحی شد و بخشهای CIP در نزدیکی ورودی های غرفه قرار گرفت. این غرفه نمایشگاهی به سبک نسبتا محصور طراحی شد تا فضاهای بیشتری برای نمایش محصولات ایجاد شود.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، کف غرفه با اختلاف سطح، پارکت درجه 1 شد. و پس ار مونتاژ سازهای غرفه، رنگ غرفه با تم رنگ ابزار تراش ارس، با رنگ سفید، قرمز و مشکی رنگ آمیزی شد.در انتها نورپردازی با لوسترهای تزیینی، پرژکتور و هالوژن انجام شد. و سرانجام غرفه با میز و صندلی پایه چوبی برای CIP و مبلمان سفید دسته استیل برای بخش VIP مجهز شد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی غرفه مطابق با استاندارهای نمایشگاهی و غرفه سازی با بهترین متریال، با طرحی خاص غرفه، توانست شرایط را برای بهروری بیشتر مجموعه ی ابزار تراش ارس در زمان برگزاری نمایشگاه صنعت 1402 اصفهان فراهم نماید.و همین امر رضایت این مشتری وفادار همیشگی را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه