متراژ غرفه : 392 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1397/04/28

غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ تهران در سال 1397 برای حضور در نمایشگاه سنگ تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ تهران بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای در نمایشگاه بین المللی تهران در سال 1397 غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه سیلک با توجه به اهداف حضور در نمایشگاه و بر اساس سلایق این مجموعه انجام شد. بنابراین پرزنت بازدیدکنندگان، برگزاری همایش آموزشی و نمایش سنگ های متنوع محوریت طراحی غرفه شد. در طراحی این غرفه نمایشگاهی، برای کف غرفه موکت درجه در نظر گرفته شد. اما برای نمایش سنگ کف، در برخی از بخشهای غرفه، کف سنگ اجرا شد. در طراحی غرفه انجمن سنگ، روی همه ی دیوارها و در میانه ی غرفه، عناصری برای نمایش سنگها طراحی شد. در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخش برگزاری همایش، بخش کافه و بخش CIP در نقاط مختلف غرفه قرار گرفت. 

بطور کلی غرفه انجمن سنگ تهران، نمایشگاهی بود، در قلب نمایشگاه سنگ،برای نمایش بهترینها و زیباترین سنگ ها.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه، در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه تهران، کف غرفه با موکت اجرا شد. و در بخشهای مشخص شده در طرح غرفه، توسط بهترین پیمانکاران، سنگ درجه 1 کار شد. سازهای غرفه همه به رنگ سنگ درآمد تا در میان ازدحام نمونهای سنگ، حس آرامش و زیبایی به بیننده القا گردد. در زمان نورپردازی غرفه، در تمام غرفه نورپردازی فقط به روی دیوارها و با هالوژن سقفی بصورت کاملا منظم در یک ردیف و با فاصله یکسان اجرا شد.

و سرانجام در زمان تزیین غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ تهران، گل آرایی طبیعی بصورت خلاقانه، در بخشهای مختلف صورت گرفت.

غرفه سازان فدک با تلاش شبانه روزی خود، سعی کردند؛ تمام نیازهای این مشارکت کننده نمایشگاه سنگ را برآورده سازند و همین امر رضایت مدیران انجمن سنگ تهران را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه