متراژ غرفه : 22 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/05/22

غرفه نمایشگاهی اسپاهان کوشا در سال1402 برای حضور در نمایشگاه قطعات خودرو، در متراژ 22 متر، طراحی غرفه شد و توسط گروه فدک دکور با موقعیت غرفه دو طرف باز در نمایشگاه تهران غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه اسپاهان کوشا بر اساس نمایش محصولات انجام شد. به همین خاطر سکو های نمایش محصولات مشرف به راهروهای اصلی نمایشگاه قرار گرفت. و سپس VIP به صورت محصور در گوشه انتهایی غرفه فضا سازی شد تا از هیاهوی نمایشگاه به دور باشد و مذاکرات در سکوت و آرامش انجام شود. پس از تعیین الویتها در طراحی غرفه، بخشهای CIP و میزهای اینفورمیشن مشخص شد. و بر اساس نیاز ها و سلایق این مشارکت کننده نمایشگاه، بک لایت ها و نوشتاری غرفه طراحی شد.

طراحی غرفه اسپاهان کوشا بر اساس رنگ سازمانی این برند، قرمز و سفید انجام شد. و برای رنگ دیوارهای غرفه از خاکستری به عنوان رنگی خنثی استفاده شد. و هارمونی ساده و بی آلایشی را خلق نمود.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران با بهترین متریال غرفه سازی و توسط بهترین پیمانکاران تهران انجام شد. در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه تهران، گروه فدک دکور، اختلاف سطحی اندک ایجاد نمودند و با پارکت درجه 1 پوشیده شد. سپس سازه های غرفه دقیقا مطابق طرح 3D غرفه مونتاژ و رنگ آمیزی شد. و در مرحله ی آخر غرفه سازی در نمایشگاه، نورپردازی غرفه به صورت کلی، موضعی و نور مخفی قرمز انجام شد. و دیوار دیوار مشرف به راهرو گرین وال طبیعی اجرا گشت.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک سعی کردند تا با طراحی غرفه، مطابق با نیازهای مشارکت کننده و ساخت غرفه با متریال درجه یک، حضور نمایشگاهی رضایت بخش را برای این مشارکت کننده نمایشگاه قطعات خودرو در نمایشگاه تهران فرهم نمایند.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه