متراژ غرفه : 38 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/09/03

غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس تهران

غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس تهران برای حضور در نمایشگاه فولاد و متالوژی 1402 تهران، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، طراحی غرفه و سپس با متراژ 37 متر مربع و با موقعیت غرفه دو طرف باز در نمایشگاه بین المللی تهران غرفه سازی شد.

محور طراحی غرفه کاتالیست پارس پرزنت بازدیدکنندگان نمایشگاه و اطلاع رسانی بصری بود. بر همین اساس طراحی غرفه شامل سه بخش اصلی شد. بخش VIP که با بک لایتهای دو رو چاپ محصور گشت تا علاوه بر نمایش اطلاعات، مذاکرات در فضای VIP در آرامش و سکوت انجام شود. همچنین با نصب پنل محصولات و  LCD، اطلاع رسانی صوتی و بصری برای مهمانهای ویژه نیز صورت گرفت. بخش دوم  CIP بود که در منطقه ی وسط غرفه قرار گرفت تا پذیرایی و صحبت با بازدیدکنندگان به سهولت انجام شود. و در انتها میز کنفرانس برای گفتگو های گروهی و مبادله ی اطلاعات متخصصین قرار گرفت. این طراحی  مطابق با نیازها و سلایق مجموعه ی کاتالیست پارس، انجام شد و به همین خاطر، تجربه ای موفق و لذت بخش ، از حضور در نمایشگاه فولاد و متالوژی 1402، برای مجموعه ی کاتالیست پارس،  در نمایشگاه بین المللی تهران رقم خورد.

در زمان غرفه سازی در نمایشگاه تهران، کف غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس تهران، با پارکت درجه یک روشن اجرا شد. دیوارها مطابق طرح غرفه به رنگ طوسی  و نارنجی هماهنگ با تم رنگ برند کاتالیست پارس، رنگ آمیزی شد. سپس نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی طبیعی در غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس تهران، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه غرفه سازی فدک با طراحی غرفه مطابق با قوانین نمایشگاه تهران و هم راستا با نیازهای این مشارکت کننده نمایشگاه فولاد، نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عوامل این غرفه، نهایت بهره وری را از فرصت اندک نمایشگاه فولاد و متالوژی در نمایشگاه بین المللی تهران، داشته باشند. و غرفه سازی تیم فدک در نمایشگاه فولاد تهران، با رضایت مجموعه ی کاتالیست پارس همراه باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه