غرفه فرداد صنعت ایساتیس

غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد یزد، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای انجام شد.

محور طراحی غرفه فرداد صنعت ایساتیس، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه فرداد صنعت ایساتیس در نمایشگاه فولاد یزد 1402، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی یزد، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه متالوژی و فولاد در نمایشگاه بین المللی یزد، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس

متراژ غرفه نمایشگاهی 72 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه جزیره ای
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی یزد
زمان برگزاری نمایشگاه1397/06/18

دیدگاه مشارکت کننده

5/5