متراژ غرفه : 72 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی یزد

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/08/16

غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد یزد، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فرداد صنعت ایساتیس بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

محور طراحی غرفه فرداد صنعت ایساتیس، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه فرداد صنعت ایساتیس در نمایشگاه فولاد یزد 1402، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی یزد، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه متالوژی و فولاد در نمایشگاه بین المللی یزد، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه