غرفه فولاد آلیاژی یزد

غرفه نمایشگاهی فولاد آلیاژی یزد در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد یزد، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فولاد آلیاژی یزد بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای در متراژ 112 متر مربع انجام شد.

محور طراحی غرفه فولاد آلیاژی یزد، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه فولاد آلیاژی یزد در نمایشگاه فولاد یزد، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی یزد، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه متالوژی و فولاد در نمایشگاه بین المللی یزد، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 112 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه جزیره ای
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی یزد
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/18

امتیاز مشارکت کننده نمایشگاه به گروه غرفه سازی فدک

5/5