متراژ غرفه : 112 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی یزد

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/08/16

غرفه نمایشگاهی فولاد آلیاژی یزد در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد یزد، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فولاد آلیاژی یزد بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره ای در متراژ 112 متر مربع انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

محور طراحی غرفه فولاد آلیاژی یزد، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP و میز اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی VIP محصور کار شد تا مذاکرات نمایشگاهی در آرامش و به دور از هیاهوی نمایشگاه انجام شود. و بخشهای CIP در مرکز غرفه نزدیک بخش میز بار قرار گرفت. در طراحی غرفه نمایشگاهی فولاد آلیاژی سازهای فلزی در کنار رنگ طوسی و سفید اجرا شد تا حس مجموعه ای صنعتی القا گردد.. اما با گل آرایی فضا کمی تلطیف گشت. نقطه طلایی این غرفه نمایش لوگو برجسته فولاد آلیاژی ایران روی مش طوری همراه با نورهای خفیف بود که در راهروی اصلی قرار داشت.

غرفه سازی در نمایشگا یزد

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی یزد، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند. گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه متالوژی و فولاد در نمایشگاه بین المللی یزد، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه