متراژ غرفه : 74 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/07/26

غرفه نمایشگاهی کهکشان سیستم رو در سال1402 برای حضور در دوازدهمین نمایشگاه آسانسور و پله برقی اصفهان با موقعیت غرفه جزیره ای، طراحی غرفه شد و سپس در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه در متراژ 74 متر مربع، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی کهکشان سیسم نمادی از یک خانه بود. بخش VIP با پنجره های شیشه ای نمادین طراحی شد و در حاشیه ی آن گلهای سانسوریا قرار گرفت. و بخش CIP در میانه ی غرفه قرار گرفت و با میزها و صندلی های پذیرایی پر شد. سپس برای نمایش هرچه بهتر محصولات این مشارکت کننده، تجهیزات آسانسور در بخشی مشرف به راهروی اصلی نمایشگاه همراه با نورپردازی ویژه قرار گرفت. در طراحی این غرفه برای فضا سازی بخشها به جای دیوار از ستونهایی در امتداد هم استفاده شد تا فضای غرفه بازتر به نظر برسد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از تایید طرح غرفه، غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان آغاز شد. در محل مقرر کف غرفه با پارکت اجرا شد و سپس سازها ی غرفه دقیقا مطابق طرح 3D غرفه برپا شد. سپس رنگ غرفه طوسی تیره کار شد تا لوگوی سفید و قرمز مجموعه ی کهکشان سیسم روی دیوارهای غرفه، کاملا نمایان باشد. سپس نوشتاری غرفه مطابق سلیقه مشارکت کننده نصب شد و چاپهای بک لایت غرفه، در محلهای مشخص شده مطابق طرح غرفه، در معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفت. در انتها نورپردازی غرفه با روشهای نورپردازی کلی، موضعی و با لوسترهای مدرن انجام شد. همچنین گروه غرفه سازان فدک با گل آرایی طببیعی غرفه با گل سانسوریا و گرین وال سعی کردند تا فضای صنعتی نمایشگاه را تلطیف نموده و حس خوشایندی را برای مشارکت کننده و بازدیدکننده نمایشگاه آسانسور ایجاد نمایند.  گروه غرفه سازی فدک با تلاش شبانه روزی خود، سعی کردند؛ تمام نیازها و سلایق این مشارکت کننده نمایشگاه آسانسور در طراحی و ساخت و تزیین غرفه، لحاظ گردد. و مجموعه ی کهکشان سیستم رو از حضور در دوازدهمین نمایشگاه آسانسور در مهر ماه سال 1402 رضایت کامل داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه