غرفه نمایشگاهی کهکشان سیستم رو

غرفه نمایشگاهی کهکشان سیستم رو در سال 1402 برای نمایشگاه آسانسور اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی کهکشان سیستم رو بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه جزیره و در متراژ 72 متر مربع انجام شد.

محور طراحی این غرفه نمایشگاهی، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش آسانسور ها قرار داشت. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP در این غرفه تعبیه شد و سپس تجهیزات مربوط به آسانسور ها مشرف به راهروهای اصلی قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه کهکشان سیستم در نمایشگاه آسانسور 1402 اصفهان، فعالیت خود را با نظم و آرامش، همراه با موفقیت انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی طبیعی در غرفه نمایشگاه، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند تا محیط صنعتی نمایشگاه آسانسور را تعدیل نماید.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه آسانسور 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 72 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه جزیره ای
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/07/26

امتیاز این مشارکت کننده نمایشگاه آسانسور

به تیم غرفه سازی فدک
5/5