متراژ غرفه : 48 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/06/01

غرفه نمایشگاهی فیروزا

غرفه نمایشگاهی فیروزا در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فیروزا بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف باز به صورت کاملا ساده انجام شد.

طراحی غرفه

محور طراحی غرفه فیروزا، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و پذیرایی از مدعوین قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، فقط بخشهای CIP و میز اینفورمیشن قرار داده شد. سپس در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی غرفه ساده اما کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه فیروزا در نمایشگاه فولاد 1402 اصفهان، فعالیت خود را با نظم، آرامش و به سهولت انجام دهند.

غرفه سازی در نمای

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه