غرفه نمایشگاهی فیروزا

غرفه نمایشگاهی فیروزا در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فیروزا بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه با موقعیت غرفه سه طرف باز به صورت کاملا ساده انجام شد.

محور طراحی غرفه فیروزا، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و پذیرایی از مدعوین  قرار دارد. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، فقط بخشهای VIP و میز اینفورمیشن قرار داده شد. سپس در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی غرفه ساده اما کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه فیروزا در نمایشگاه فولاد 1402 اصفهان، فعالیت خود را با نظم، آرامش و به سهولت انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی فیروزا

متراژ غرفه نمایشگاهی 48 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه سه طرف باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی اصفهان
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/01

امتیاز مشارکت کننده به گروه غرفه سازی فدک

5/5