متراژ غرفه : 82 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه L

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1401/02/23

غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس در سال 1401 برای حضور در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز تهران  طراحی غرفه شد.  و با موقعیت غرفه L در متراژ 82 متر مربع، در نمایشگاه تهران غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس بر مبنای پرزنت بازدیدکنندگان اجرا شد. بر این اساس 3 ست VIP در ابتدا، انتها و میانه ی غرفه فضا سازی شد. سپس  3 ست CIP در فضای پشت ویترین محصولات قرار گرفت. در طراحی غرفه کاتالیست پارس از رنگ های سبز و نارنجی لوگوی کاتالیست استفاده شد. و برای چشمنواز شدن غرفه در بخشهای میز اینفورمیشن و سقف VIP   MDFروکش دار اجرا شد.

در غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس برای نمایش اطلاعات مجموعه از بک لایت، تخته شاسی، لیبل و LCD استفاده شد.  

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس، غرفه سازی در نمایشگاه تهران آغاز شد. غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس با متراژ 82 متر مربع پارکت شد. سپس فضا سازی بخشهای VIP، CIP ، ویترین محصولات و انباری انجام شد. رنگ آمیزی غرفه با رنگ سبز، نارنجی و طوسی لوگو اجرا شد. و تنها بخش محدودی از آن پتینه کار شد. در غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس، برای فضا سازی VIP اصلی از ترکیب سازهای فلزی، MDF، چمن مصنوعی استفاده شد.  در انتها گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با گل آرایی طبیعی غرفه و نورپردازی، غرفه نمایشگاهی کاتالیست پارس را جذاب و متمایز ساختند.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه