متراژ غرفه : 852 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه نمایشگاهی دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1401/03/17

غرفه نمایشگاهی بازرگانی سعادتی برای حضور در نمایشگاه سنگ تهران، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، طراحی غرفه شد. این غرفه نمایشگاهی با متراژ 85 متر مربع و با موقعیت غرفه دو طرف باز در سال 1401 در نمایشگاه تهران غرفه سازی شد. 

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی بازرگانی سعادتی، بر پایه پرزنت بازدیدکنندگان نمایشگاه اجرا شد. بر همین اساس 2 بخش VIP و 3 ست CIP برای این غرفه در نظر گرفته شد. برای VIP اصلی، نمادی از پنجره های یک خانه با سازها ی فلزی و شیشه طراحی شد. و برای VIP دوم نمادی از پنجره های چوبی به همراه گرین وال طراحی شد. و بین این دو بخش انباری غرفه قرار گرفت.

برای فضا سازی CIP دیوارچه ای کوتاه همراه با گل آرایی طراحی شد. در این غرفه نمایشگاهی برای جداد سازی میز اینفورمیشن، از دیواری همراه با نور مخفی استفاده شد که از سوی دیگر به بک لایتی بزرگ ختم می شد.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه و ساخت غرفه در کارگاه ساخت، غرفه سازی در نمایشگاه تهران آغاز گشت.

کف غرفه در متراژ 85 متر مربع پارکت درجه 1 شد. سپس سازهای غرفه مونتاژ گشت. و رنگ آمیزی غرفه به درخواست این مشارکت کننده با رنگ طوسی، سفید و نارنجی انجام شد.

در این غرفه نمایشگاه بُلد سازی برندهای این بازرگانی با اجرای نور مخفی، صورت گرفت. و در انتها در سقف غرفه هالوژن های متعدد سبب روشنایی کلی و درخشش محصولات گشت.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی غرفه مطابق نیاز و سلایق بازرگانی سعادتی و همچنین غرفه سازی در نمایشگاه تهران با بهترین متریال، توانست حضور نمایشگاهی موفقی را برای بازرگانی سعادتی رقم زند و رضایت این مشتری وفادار را فراهم سازد.  

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه