متراژ غرفه : 126 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1399/11/24

غرفه نمایشگاهی سپاهان جارو برای حضور در نمایشگاه لوازم خانگی، توسط تیم فدک دکور طراحی غرفه و در سال 99 در نمایشگاه اصفهان غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاه

غرفه نمایشگاهی سپاهان جارو، بر اساس نمایش محصولات طراحی غرفه شد. بر همین اساس در دو وجه اصلی غرفه 5 ستون قرار گرفت و ستونها با سقفی باریک به یکدیگر متصل شد. این ستونها که کاملا به راهروهای اصلی نمایشگاه مشرف بود، محلی برای قرار گیری محصولات سپاهان جارو شد. سپس در دو وجه کوچکتر، میزهای اینفور میش قرار گرفت. در طراحی غرفه سپاهان جارو، VIP کاملا open طراحی شد. و فضا سازی آن با گرین وال و دیوارچه ای از گلهای شفلرا صورت گرفت. و اما بخش CIP غرفه سپاهان جارو، از یک میز کنفرانس بزرگ تشکیل شد که در مرکز غرفه تعبیه شد.

غرفه سازی در اصفهان

پس از طراحی غرفه نمایشگاهی سپاهان جارو، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. کف غرفه با پارکت درجه 1، سازها با نئوپان با کیفیت، رنگ غرفه با رنگ درجه 1 کرومات و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی بصورت گسترده انجام شد. سپس برای تزیین غرفه بک لایتهای بزرگ نصب شد که نقش بزرگی در زیبا سازی غرفه داشت.  در انتها تیم غرفه سازی فدک با گل آرایی ویژه محیط غرفه نمایشگاهی سپاهان جارو را بسیار دلنشین و با طراوت ساختند. گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا حضور نمایشگاهی این مشارکت کننده، همراه با نظم، آرامش و موفقیت انجام گردد.

مجموع این آیتم ها سبب ایجاد تمایز و درخشش غرفه سپاهان جارو در میان رقبای نمایشگاه لوازم خانگی سال 1399 در اصفهان گشت.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه