متراژ غرفه : 78 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/09/03

غرفه نمایشگاهی ژوپن گاز

غرفه نمایشگاهی ژوپن گاز سپاهان در سال 1402 برای حضور در نمایشگاه فولاد و متالوژی تهران، با متراژ 78 مترمربع، طراحی غرفه شد. و سپس با موقعیت غرفه دو طرف باز در نمایشگاه فولاد 1402 تهران غرفه سازی شد.

گروه طراحی غرفه فدک، طراحی غرفه نمایشگاهی ژوپن گاز سپاهان را بر اساس نمایش محصولات حجیم، این تولید کننده قرار داد. بر همین مبنا ویترینی از محصولات مشرف به راهرو اصلی قرار گرفت تا محصولات کاملا در معرض دید قرار گیرند. همچنین عریض ترین دیوار غرفه نیز برای نمایش محصولات در نظر گرفته شد. و سپس آرام ترین بخش غرفه به عنوان VIP محصور گشت. البته بخشهای CIP به موازات دیوار محصولات قرار گرفت تا محصولات کارخانه ژوپن گاز، در حین مذاکرات نیز در دسترس مشتریان باشند. طراحی غرفه نمایشگاهی ژوپن گاز سپاهان، بر مبنای رنگ لوگو و ماهیت این برند صورت گرفت. و رنگ قرمز و مشکی دو رنگ اصلی بکاررفته در طراحی غرفه و طراحی چاپهای غرفه بود. به همین خاطر هارمونی چشمنوازی در غرفه نمایشگاهی ژوپن گاز سپاهان دیده می شد.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

پس از طراحی غرفه، در زمان غرفه سازی در نمایشگاه تهران، برای کف غرفه، پارکت درجه 1 و  برای ویترین محصولات، قوطی آهن 4X4 مقاوم بکار رفت. در این غرفه نمایشگاهی بخش هایی از دیوار های غرفه رنگ آمیزی شد و بخشهای دیگر کاغذ دیواری اختصاصی چاپ شده بکار رفت.

چاپهای غرفه شامل مش توری برای پشت ویترین محصولات، بک لایت برای دیوار اصلی غرفه و چاپ استیکر برای دیوار VIP بود. و گروه غرفه سازی فدک در آخر غرفه ژوپن گاز را با نورپردازی کلی، موضعی و مخفی از دیگر رقبا متمایز ساخت. و گل آرایی طبیعی غرفه همچنین گرین وال مشرف به راهروی نمایشگاه، در زیبایی غرفه نمایشگاهی ژوپن گاز نقش بسزایی داشت.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا طراحی غرفه ژوپن گاز را هم راستای نیازهای این مجموعه اجرا نماید و با بکار گیری بهترین متریال غرفه سازی، بهترین غرفه نمایشگاهی را در اختیار مشارکت کننده نمایشگاه فولاد و متالوژی تهران قرار دهد. 

تحویل به موقع غرفه و مطابق 100% غرفه ساخته شده با طراحی غرفه، سبب شد تا اولین تولید کننده مشعل در ایران " ژوپن گاز سپاهان" در نمایشگاه فولاد 1402 تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد و از مجموعه ی فدک دکور کمال رضایت را داشته باشند.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه