متراژ غرفه : 308 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/09/01

غرفه نمایشگاهی سیلک در سال1402 در نمایشگاه سنگ اصفهان با متراژ 308 متر، توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، با موقعیت غرفه جزیره طراحی غرفه و غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه سیلک با توجه به اهداف حضور در نمایشگاه و بر اساس سلایق این مجموعه انجام شد. بنابراین پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین و نمایش اسلب های معادن سیلک محوریت طراحی غرفه شد. در طراحی این غرفه نمایشگاهی، برای کف غرفه موکت درجه در نظر گرفته شد و تنها کف راهروی نمایش محصولات، سنگ اجرا شد. غالب دیوار ها برای نصب اسلب ها با فرم قاب طراحی شد. اما نقطه عطف این کف زیبا و سقف غرفه، ستونهای گچی بلندی بود که به فرم ستونهای تخت جمشید طراحی شد و با ورق طلا پوشیده شد. در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخش VIP با دیوار شیشه ای از بخشهای دیگر جدا شد. و چندین بخش CIP در نقاط مختلف غرفه قرار گرفت. میز بار هم در نزدیکی CIP , VIP قرار گرفت تا پذیرایی از میهمانها بسهولت اناجم شود. در این غرفه نمایشگاهی راهرویی طراحی شد که در کف و دیوارهای دو طرف، سنگهای سیلک نصب شد. سپس با نوپردازی ویژه غرفه، محصولات این مشارکت کننده نمایشگاه سنگ، در زیباترین قاب در معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه سنگ اصفهان قرار گرفت.

طراحان گروه غرفه سازی فدک برای تزیین غرفه سیلک، از درختچه های طبیعی در سایزهای بزرگ و مجسمه های سنگی استفاده کردند. که شکوه غرفه را دو چندان نمود.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی و توسط بهترین پیمانکاران تهران و اصفهان انجام شد. و سرانجام غرفه نمایشگاهی در متراژ 308 متر مربع با تمام امکانات و  که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی خاص غرفه، متریال درجه یک، نورپزدازی ویژه، گل آرایی طبیعی و اکسسوری های عنوان بهترین غرفه نمایشگاه سنگ اصفهان را از آن غرفه نمایشگاهی سیلک نمود. غرفه سازان فدک با تلاش شبانه روزی خود، سعی کردند؛ تمام نیازهای این مشارکت کننده نمایشگاه سنگ را برآورده سازند و همین امر رضایت عوامل اجرایی گروه معادن سیلک را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه