متراژ غرفه : 68 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1401

غرفه ساب سنگ الوند تهران

غرفه نمایشگاهی ساب سنگ الوند در سال 1401 برای نمایشگاه سنگ تهران طراحی غرفه شد و توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک در نمایشگاه تهران غرفه سازی شد.

محور اصلی طراحی غرفه بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات برگزیده این مشارکت کننده نمایشگاه سنگ بود. بر همین اساس در طراحی غرفه سکو هایی برای نمایش محصولات در نظر گرفته شد. سپس بک لایتهای عریض مشرف به راهروهای اصلی طراحی گشت. در این غرفه نمایشگاهی بخش VIP بوسیله ی شبکه های فلزی، فضا سازی شد. سپس  بخش های متعددیCIP  برای غرفه در نظر گرفته شد تا مذاکرات اولیه نمایشگاهی بسهولت صورت گیرد.

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه، گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک برای کف غرفه از پارکت درجه 1 و برای سازه های غرفه از نئوپان استفاده نمود. در این غرفه ستون های اصلی، سازهای فلزی بود که نقش بسزایی در ایجاد تمایز و حفظ فضای مفید غرفه داشت.

در مرحله ی نهایی غرفه سازی در نمایشگاه تهران، نور پردازی غرفه بصورت نورپردازی کلی، مخفی و موضعی انجام شد. و در انتها گرین وال و کپ گل در غرفه کار شد.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی ساده غرفه، کاربرد متریال درجه یک، نورپزدازی ویژه و گل آرایی طبیعی  غرفه ای مطابق نیازها و سلایق این مشارکت کننده مهیا ساخت و با تلاش شبانه روزی خود، سعی کردند؛ رضایت عوامل اجرایی مجموعه ی ساب سنگ الوند را جلب نمايند.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه