متراژ غرفه : 100 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/05/22

غرفه نمایشگاهی طلایه داران تهران

غرفه نمایشگاهی طلایه داران تهران در سال 1402 برای نمایشگاه قطعات خودرو طراحی غرفه شد و توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، در نمایشگاه بین المللی تهران غرفه سازی شد.

به درخواست این مشارکت کننده نمایشگاه، طراحی غرفه بر مبنای پرزنت بازدیدکنندگان نمایشگاه و پذیرایی از مدعوین، انجام شد. بر همین اساس بخش VIP در انتهای غرفه قرار گرفت و با دیوار شیشه ای محصور گشت. در مرحل ی بعد، میز کنفرانس برای مذاکرات در نظر گرفته شد. برای مجزا سازی این بخش، چاپ مش توری بکار رفت. و میز اینفورمیشن در زاویه دو راهروی اصلی نمایشگاه، فضا سازی گشت. همچنین در بخشهای مختلف از میزهای CIP برای پرزنت بازدیدکنندگان نمایشگاه استفاده شد.

در زمان ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، کف غرفه طلایه داران با اختلاف سطح اندک اجرا شد و با موکت درجه 1 پوشیده شد. در این غرفه نمایشگاهی از سازهای فلزی، چوب روسی و شیشه ای برای تزیین غرفه استفاده شد. در مرحله ی رنگ غرفه، سازهای چوبی به رنگ طوسی درآمد. دیوار VIP کاغذ دیواری شد و سازه ی میز اینفورمیش به روش پتینه اجرا شد.

و در انتها برای نورپردازی ویژه این غرفه نمایشگاهی از نورپزدازی مخفی، موضعی و نورپردازی ویژه با لامپ حبابی برای ویترین محصولات استفاده شد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک برای گل آرایی طبیعی غرفه طلایه داران در نمایشگاه قطعات خودرو تهران از گرین وال، گلدان گل شفلرا، برگ هی آویزان و کپ گل استفاده نمود تا محیط صنعتی این غرفه با عناصر طبیعی تعدیل گردد.  

گروه غرفه سازان فدک با بکار گیری نیروهای مجرب و متعهد تمام تلاش خود را بکار بست تا با تحویل به موقع غرفه و ساخت غرفه با بهترین متریال غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تهران، رضایت این مجموعه را جلب نماید.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه