متراژ غرفه : 129 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه فضای باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/06/16

غرفه نمایشگاهی فرجامی در شهریور ماه سال 1402 برای نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فرجامی بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه در فضای باز نمایشگاه و با طرح قلعه در متراژ 129 متر مربع انجام شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه فرجامی، نمادی از قلعه ای قدیمی بود. دورن این قلعه بصورت یک فضای هال برای CIP و یک اتاق ویژه برای VIP طراحی شد. نکته قابل توجه در طراحی غرفه فرجامی کاربرد رنگهای متضاد و خاص برای دیوارها و استفاده از عناصر مدرن در فضایی کلاسیک بود. 

غرفه سازی در نمایشگاه تهران

در زمان ساخت غرفه در فضای باز نمایشگاه، فضای داخلی غرفه پارکت شد و سازهای غرفه کاملا مطابق با طراحی 3D غرفه، اجرا گشت. سپس رنگ آمیزی غرفه با رنگ درجه 1 انجام شد تا رنگها شفاف و دقیقا مطابق طرح آماده شوند. در فضای بیرونی محلی برای نشستن، همراه با سایه بان در نظر گرفته شد و در اطراف گل آرایی طبیعی اجرا شد. و در مرحله ی آخر ساخت غرفه در نمایشگاه، نصب بک لایتها و نوشتاری غرفه انجام شد.

غرفه سازان فدک با تلاش شبانه روزی خود، سعی کردند؛ تمام نیازهای این مشارکت کننده نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران را برآورده سازند و همین فعالیتهای نمایشگاهی گروه فرجامی را بسیار سهل ساخت. و حضور نمایشگاهی موفقی برای آنها رقم خورد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه