غرفه نمایشگاهی فرجامی

غرفه نمایشگاهی فرجامی در شهریور ماه سال 1402 برای نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه نمایشگاهی فرجامی بر اساس اهداف، نیازها و سلایق این مجموعه در فضای باز نمایشگاه و با طرح قلعه در متراژ 129 متر مربع انجام شد.

محور طراحی غرفه گروه فرجامی، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان در محیطی خلاقانه و پذیرایی از مدعوین با محصولات گروه فرجامی محصولات قرار داشت. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP، بخش VIP در داخل قلعه قرار گرفت و میز اینفورمیشن مشرف به مسیر اصلی عبور بازدید کنندگان نمایشگاه قرار داده شد. در این غرفه نمایشگاهی با نصب بک لایت های حاوی اطلاعات محصولات و صفحه نمایش، اطلاع رسانی صوتی و بصری صورت گرفت. این طراحی کارآمد سبب شد تا عوامل غرفه گروه فرجامی در نمایشگاه شیرینی و شکلات 1402 تهران، فعالیت خود را با نظم و آرامش بیشتری انجام دهند.

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی تهران، با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. و نورپردازی کلی، موضعی و مخفی اجرا شد. که در زیباتر شدن غرفه نمایشگاهی نقش بسزایی داشت. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه شیرینی و شکلات در نمایشگاه بین المللی تهران، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

مشخصات غرفه نمایشگاهی انجمن سنگ

متراژ غرفه نمایشگاهی 129 متر مربع
موقعیت غرفه نمایشگاهیغرفه فضای باز
محل برگزاری نمایشگاهنمایشگاه بین المللی تهران
زمان برگزاری نمایشگاه1402/06/16

امتیاز مشارکت کننده به گروه غرفه سازی فدک

5/5