متراژ غرفه : 68 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/09/01

غرفه نمایشگاهی ساب سنگ اصفهان

غرفه نمایشگاهی ساب سنگ در سال 1402 برای حضور در نماشگاه سنگ در متراژ 68 متر مربع طراحی غرفه شد. و با موقعیت غرفه جزیره ای، توسط گروه دكوراسيو و غرفه سازی فدک، در نمایشگاه اصفهان غرفه سازی شد.

محور طراحی غرفه نمایشگاهی ساب سنگ، بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان متخصص و نمایش محصولات قرار داشت. به همین خاطر در طراحی غرفه در هر زاویه غرفه فضایی برای نمایش محصولات طراحی شد. در یک وجه برای نمایش محصولات، LCD بکار رفت. در دو جه مقابل ویترین محصولات جا گرفت. همچنین در طراحی این غرفه بک لایتهای بزرگ برای نمایش مشخصات و انواع مختلف محصولات مجموعه ی ساب سنگ طراحی شد. در این غرفه بخش VIP در کنار دیگر بخشها قرار داشت و به خواست مشارکت کننده، محصور نشد. اما بزرگترین ویژگی مثبت این غرفه نمایشگاهی تعدد میزهای CIP برای پرزنت بازدیدکنندگان نمایشگاه سنگ بود.

میز های اینفورمیشن مشرف به راهروهای اصلی و در ورودی های غرفه قرار گرفت تا پذیرایی و پاسخگویی به مشتریان در نمایشگاه سنگ، با کنترل بیشتری انجام شود. طراحی ساده اما کاربردی غرفه نمایشگاهی ساب سنگ در نمایشگاه سنگ اصفهان، سبب جذب بازدیدکننده بیشتر در زمان برگزاری نمایشگاه سنگ اصفهان شد. 

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، ساخت غرفه ساب سنگ را در نمایشگاه بین المللی اصفهان، آغاز نمود.

کف غرفه با پارکت درجه یک اجرا شد. و سازه های غرفه با بهترین متریال در کارگاه ساخت غرفه، مهیا گشت. و در نمایشگاه اصفهان با رنگ طوسی رنگ آمیزی غرفه انجام شد. با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. در این غرفه نمایشگاهی از نورپردازی موضعی برای نمایش بهتر عنوان غرفه استفاده شد و  هالوژن برای درخشش محصولات در ویترین محصولات بکار رفت. و در انتهای تزیین غرفه، با نصب گرین وال، محیط غرفه شاداب و با نشاط گشت.

طراحی کاربردی غرفه مطابق با نیازهای مشارکت کننده و در راستای قوانین نمایشگاه اصفهان از یک تحویل به موقع غرفه نمایشگاهی ساب،هماهنگی امور تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه سنگ در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه