متراژ غرفه : 30 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه یک طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/06/01

غرفه نمایشگاهی پارس ایزوتوپ در سال 1402 برای نمایشگاه فولاد و متالوژی اصفهان، طراحی و غرفه سازی شد. طراحی غرفه پارس ایزوتوپ ساده اما کارآمد با موقعیت غرفه یک طرف باز در متراژ 30 متر مربع انجام شد.

طراحی غرفه

محور طراحی غرفه نمایشگاهی پارس ایزوتوپ، پرزنت بازدیدکنندگان و نمایش محصولات قرار گرفت. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخش میانی غرفه به VIP اختصاص داده شد. و محصولات مشرف به راهرو در دسترس بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفت. در طراحی غرفه پارس ایزوتوپ یک انباری بزرگ در دیوار عرضی تعبیه شد تا نگه داری وسایل پذیرایی به راحتی انجام شود. در این غرفه بخش میز اینفورمیشن متمایز طراحی شد. با نورپردازی متفاوت و همراه با سکویی برای نمایش محصول طراحی شد. این طراحی کارآمد سبب شد تا تمام نیازهای نمایشگاهی عوامل فروش غرفه نمایشگاهی پارس ایزوتوپ در نمایشگاه فولاد و متالوژی اصفهان، برآورده گردد.

غرفه سازی در نمایشگاه

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی انجام شد. کف غرفه با پارکت درجه 1 اجرا شد. سپس سازهای غرفه با رنگ کرومات درجه 1 به رنگ آبی و سفید پارس ایزوتوپ درآمد. اما نصب بک لایتهای بزرگ و LCD، به این غرفه نمایشگاهی جلوه دیگری بخشید. در انتها گروه غرفه سازی در نمایشگاه، نورپردازی کلی سفید و نورپردازی مخفی را با آبی انجام داد تا هارمونی رنگ سازمانی این مشارکت کننده حفظ شود. همچنین گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با بهره گیری از گل آرایی طبیعی در غرفه، با گل شفلرا و کپ گل روی میزها، محیط غرفه را بسیار شاداب و با نشاط ساختند.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا عملکرد عوامل این غرفه نمایشگاهی در زمان برگزاری نمایشگاه فولاد و متالوژی 1402 در نمایشگاه بین المللی اصفهان، در کمال آرامش و موفقیت انجام گیرد. و رضایت این مجموعه را به همراه داشته باشد.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه