متراژ غرفه : 68 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه سه طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/09/01

غرفه نمایشگاهی سام ساب اصفهان

غرفه نمایشگاهی سام ساب اصفهان برای حضور در نمایشگا سنگ 1402 اصفهان، در موقعیت غرفه سه طرف باز طراحی غرفه شد و توسط فدک دکور در نمایشگاه بین المللی اصفهان با متراژ 68 متر مربع غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

در طراحی غرفه سام ساب برای نمایشگاه سنگ 1402 اصفهان، الویت، نمایش محصولات بود. از این رو گروه طراحی غرفه فدک، بخشی کاملا مجزا که کاملا در معرض دید بود، برای نمایش اصل محصولات در نظر گرفت. سپس بخش VIP از یک سو با دیوار و از سوی دیگر با مش توری محصور گشت. و میزهای CIP در نزدیکی میز بار واقع شد تا پذیرایی از بازدیدکنندگان نمایشگاه سنگ، بدون تداخل نیروها انجام شود.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

گروه ساخت غرفه فدک در زمان مقرر غرفه سازی در نمایشگاه، کف غرفه را با موکت درجه 1 پوشاند و سپس سازهای غرفه روی آن اجرا شد. پس از آن دیوارهای غرفه با رنگ طوسی، و دیوار VIP پتینه شد. سپس بک لایتهای غرفه و نوشتاری غرفه نصب شد. همچنین بخش محدودی از ستون اصلی غرفه گرین وال شد. و در انتها گروه غرفه سازی فدک، نورپردازی غرفه سام ساب را برای نمایشگاه سنگ 1402 ویژه اجرا نمود. برای نمایش محصولات از نورپردازی موضعی با هالوژن، برای میز بار از لامپهای حبابی نوین و برای بخشهای VIP , CIP از نورهای سفید کلی استفاده شد.

گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک در نمایشگاه سنگ 1402 اصفهان تمام تلاش خود را بکار بست تا با نیروهای مجرب گروه و متریال عالی، رضایت این مشارکت کننده را فراهم سازد. و حضور نمایشگاهی گروه سام ساب همراه با آرامش و موفقیت رقم خورد. 

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه