متراژ غرفه : 78 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه نمایشگاهی دو طرف باز

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/03/08

غرفه نمایشگاهی سام ساب در سال 1402 برای حضور در سیزدهمین نمایشگاه سنگ های ساختمانی، معدن، ماشین آلات و تجهیزات وابسته طراحی غرفه شد. و در نمایشگاه شهر آفتاب تهران با موقعیت غرفه دو طرف باز و متراژ 78 متر مربع، توسط تیم فدک دکور غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

بر اساس درخواست این مشارکت کننده نمایشگاه سنگ، محور طراحی غرفه  بر اساس پرزنت بازدیدکنندگان، پذیرایی از مدعوین قرار گرفت. بر همین اساس در فضا سازی این غرفه نمایشگاهی، بخشهای CIP نزدیک میز بار قرار گرفت و بخش VIP توسط دیواری از مش توری در انتهای غرفه فضا سازی شد. در این غرفه نمایشگاهی برای نمایش محصولات مجموعه ی سام ساب، بک لایتی بزرگ مشرف به راهروی اصلی نمایشگاه در نظر گرفته شد.

غرفه سازی در نمایشگاه شهر آفتاب

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران، مطابق با طرح 3D غرفه، با کف موکت، رنگ درجه 1 سفید و طوسی و نور مخی آبی اجرا شد. در مرحله ی آخر غرفه سازی در نمایشگاه تهران، گل آرایی طبیعی غرفه با گلهای آویزان، گلدان شفلرا و گرین وال انجام شد که سهم بسزایی در با نشاط ساختن غرفه ایفا می نمود.

در تمام مراحل ساخت غرفه گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک نهایت تلاش خود را به کار بست، تا این مشتری وفادار فدک دکور در زمان برگزاری نمایشگاه سنگ در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران، بهترین عملکرد را داشته باشد و بتوانند نهایت بهره وری را از نمایشگاه سنگ تهران در سال 1402 کسب نمایند.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه