متراژ غرفه : 420 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره ای

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/08/08

غرفه نمایشگاهی پیشگام دام پرور در سال 1402 برای حضور در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت دام و طیور اصفهان طراحی غرفه شد. و توسط گروه غرفه سازی فدک در نمایشگاه بین المللی اصفهان در متراژ 420 متر مربع و موقعیت غرفه جزیره ای غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی پیشگام دام پرور با توجه به اهداف نمایشگاهی این مجموعه انجام شد. بنابراین پرزنت بازدیدکنندگان نمایشگاه و ملاقات با مشتریان محور طراحی غرفه قرار گرفت. از این رو 90% فضای غرفه را برای میزهای CIP اختصاص دادند. سپس مماس با دیوار غرفه، انباری بزرگی برای نگه داری وسایل پذیرایی و هدایای تبلیغاتی در نظر گرفته شد. 4 میز اینفورمیشن در چهار سوی غرفه برای پاسخگویی به بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار گرفت و 2 عدد بک لایت L  و دورو در دو سوی راهروهای اصلی برای معرفی محصولات مجموعه ی پیشگام دام پرور نصب گشت.

در طراحی غرفه نمایشگاهی پیشگام دام پرور دیوار انتهای غرفه برای معرفی مجموعه و نصب فلکس در نظر گرفته شد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی و توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک انجام شد.

کف غرفه با پارکت درجه 1 اجرا شد. سپس سازهای غرفه نصب و با رنگ سفید رنگ آمیزی شد. و در مرحله ی تزیین غرفه نوشتاری غرفه و بک لایت و فلکس غرفه نصب گشت.  گروه فدک دکور در انتهای ساخت غرفه، با نورپردازی موضعی و گل آرایی طبیعی غرفه، رنگ و بوی دلنشین به این غرفه نمایشگاهی ساده بخشیدند.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی غرفه، بر مبنای نیازهای مجموعه ی پیشگام دام پرور، ساخت غرفه با متریال درجه یک و غرفه سازی دقیقا مطابق طرح 3D غرفه توانست رضایت این مشارکت کننده را در بیست و یکمین نمایشگاه صنعت دام و طیور 1402 اصفهان، جلب نماید.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه