متراژ غرفه : 73 متر مربع

موقعیت غرفه : غرفه جزیره

محل برگزاری نمایشگاه : نمایشگاه بین المللی اصفهان

زمان برگزاری نمایشگاه : 1402/07/26

غرفه نمایشگاهی سندیکای آسانسور اصفهان برای حضور در نمایشگاه آسانسور 1402 اصفهان در متراژ 73 متر، طراحی غرفه شد. و سپس توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک، با موقعیت غرفه جزیره در نمایشگاه بین المللی اصفهان غرفه سازی شد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی سندیکای آسانسور اصفهان با توجه به اهداف نمایشگاهی سندیکای آسانسور انجام شد. بنابراین ملاقات با افراد صنف و نشست و گفتگو اعضای سندیکا محور طراحی غرفه قرار گرفت. از این رو 1/2 فضای غرفه به VIP اختصاص داده شد و 1/2 فضا برای میزهای CIP در نظر گرفته شد. میز اینفورمیشن هم به صورت L در زاویه قرار گرفت. 

در طراحی غرفه سندیکای آسانسور اصفهان VIP کاملا محصور اجرا شد و دیوارهای آن با بک لایت و فلکس اعضای اتحادیه پوشانده شد.

غرفه سازی در نمایشگاه اصفهان

پس از طراحی غرفه، ساخت غرفه در نمایشگاه بین المللی اصفهان با بهترین متریال غرفه سازی و توسط گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک انجام شد.

کف غرفه با پارکت درجه 1 اجرا شد. سپس سازهای غرفه نصب و با رنگ طوسی تیره رنگ آمیزی شد. و در مرحله ی تزیین غرفه نوشتاری غرفه و بک لایت و فلکس غرفه نصب گشت.  گروه فدک دکور در انتهای ساخت غرفه، با نورپردازی موضعی و گل آرایی طبیعی غرفه، رنگ و بوی دلنشین به این غرفه نمایشگاهی ساده بخشیدند.

در مجموع گروه دکوراسیون و غرفه سازی فدک با طراحی غرفه، بر مبنای نیازهای سندیکای آسانسور اصفهان، ساخت غرفه با متریال درجه یک و غرفه سازی دقیقا مطابق طرح 3D غرفه توانست رضایت سندیکای آسانسور اصفهان را در نمایشگاه آسانسور 1402 اصفهان، جلب نماید.

نمونه غرفه سازی در نمایشگاه